گزارش :۴۵۰ خانواده نیازمند زندانیان اهواز،گوشت نذری نیمه شعبان را دریافت نمودند

در نیمه شعبان ،در حالی که این روزها شهر خالی از جمعیت است و مردم بیشتر در خانه به سر می‌برند ، اما در گوشه‌ای از شهرمان  خبری  بود ، جمعی از خیران اهوازی در مجتمع حمایتی مهر وابسته به انجمن حمایت زندانیان اهواز گرد هم آمدند تا در این روزهای کرونائی، رایحه محبت را به عطر مولود مبارک نیمه شعبان در شهر پراکنده سازند. بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ، طرح قربانی آسمانی  همت خیرین استان را به میدان آورد تا در  نیمه شعبان، با گوشت قربانی، خانه های قشری محروم از جامعه را میهمان خان کرم  اهل بیت نمایند.

حجت الاسلام قدرت هاشم نیا در این ارتباط گفت: با برنامه ریزی لازم، تعدادی گوسفند نذری با حمایت و مساعدت خیران خریداری شد که از ساعت ۳ بامداد روز نیمه شعبان و همزمان با سالروز ولادت فرخنده آقا امام عصر (عج)   کار شروع شد و  بیش از ۲۵ گوسفند با هماهنگی کشتارگاه و کاملاً بهداشتی ؛ قربانی شده و  آماده گردیده تا توزیع شود.

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان اهواز افزود:کار خیر همیشه نیک است و برای امام زمان و بنام ایشان زیباتر است آنهم در این روزها که قطعا مشکلات مردم به ویژه  قشر ضعیف افزونتر است. لذا  بیش از ۲۰ تیم  از خیرین و نیکوکاران نیز آماده شدند و این قربانی ها ، این  امانت  را به اهلشان رساندند.

وی خاطر نشان ساخت: قرار است در این راستا  ۴۵۰ خانواده  زندانی  محق و نیازمند  و جمعی دیگر از خانواده های نیازمند و محروم  حاشیه شهر اهواز ، از این نذری با برکت برخوردار شدند و میهمان سفره آقا امام عصر (عج) گردیدند.

علی رضا بابائی نیز در این ارتباط گفت: امسال نیز بنا شد شادی و شعفی که در نیمه شعبان همچون هر ساله در بین  مردم و جامعه بود ، بتوانیم این شعف و شادی را احیا کرد. و دیگر اینکه این سنت نیکو انفاق و کمک به مستمندان و نیازمندان را پیگیری کرد.

مدیر کل زندانهای خوزستان افزود: همه ما باید در این روز مبارک برای ظهور حضرتش دست به آسمان برده و دعا کنیم، توزیع این نذری رایحه و عطر انتظار منجی ، حضرت  مهدی و نشاط ولادت ایشان را به خانه های قشر نیازمند و برخوردار از این نذر تسری میبخشد ، لذا امسال که  ویروس کرونا نیمه شعبان ما را هم متفاوت از سال‌های گذشته کرد ، می بینیم هر کس به هر طریقی توانسته عشق و ارادت خود را به مهدی فاطمه نشان ده و این است  عشق مهدوی .

 

مدیرکل زندانهای خوزستان

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*