۲۰۰ گواهینامه آموزشی فنی و حرفه ای به زندانیان زندان مرکزی اهواز اعطا شد

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان مرکزی اهواز گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته و بواسطه  تفاهم نامه های منعقده همکاری با مرکز فنی و حرفه ای امام علی (ع) اهواز ، پس از برگزاری دوره های مختلف در ۱۰ رشته ، تعداد ۲۰۰ گواهینامه پایان دوره به زندانیان شرکت کننده در آموزشها  اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، محمد پیرزادی با بیان مطلب فوق افزود : با توجه به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی برای زندانیان در راستای  افزايش مهارت و ایجاد اشتغال پس از آزادی و خدمت به قشر آسیب پذیر جامعه ، این زندان اقدام به برگزاری دوره های مختلف نموده و به زندانیانی که در آزمون های مربوطه حد نصاب نمره را کسب کردند گواهینامه پایان دوره اهدا شد.

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان مرکزی اهواز خاطر نشان ساخت : دوره های آموزشی در ۱۰ رشته جوشکاری ، تعمیر کولر دوتیکه ، آشپزی ، ICDL  درجه ۱ و ۲ ، پیرایشگری ، سرویس و نگهداری خودرو ، برق ساختمان ، الگوساز و برشکار مردانه (خیاطی) ، کمک لوله کش و کمک نقاش با استقبال زندانیان برگزار شد.

پیرزادی در ادامه گفت : ارتقاء سطح دانش و مهارت زندانیان از اولویت های اصلی این زندان است ، و در آینده نیز متناسب با شرایط و امکانات موجود در سایر رشته ها اقدام به برگزاری دوره مشابه خواهیم نمود.

گفتنی است وی در پایان از حمایت های بهرام کریمی رئیس زندان مرکزی اهواز از زیر مجموعه این معاونت قدردانی نمود.

اعطای گواهینامه آموزشی به زندانیان زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*