رسیدگی رئیس کل دادگستری خوزستان به درخواست‌های ۵۰ نفر از زندانیان ندامتگاه سپیدار

در سومین روز از هفته قوه قضاییه  جمعی از معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان و قضات مرکز  اهواز با حضور در ندامتگاه مرکزی اهواز با ۵۰ نفر از زندانیان دیدار چهره به چهره معمول  و مسائل و مشکلات کیفری آنها را بررسی و برای رسیدگی به موارد مطرح شده دستورات لازم را صادر نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان؛ .در این بازدید و نشست بررسی قضایی که عباس حسینی پویا دادستان کل استان ، علیرضا بابائی مدیر کل زندانهای خوزستان، حجت الاسلام حسن زاده ، حجت الاسلام امانت بهبهانی و قاضی بهروزی معاونین رئیس کل دادگستری و احمدی معاون دادستان اهواز در امور زندان ها و جمعی از قضات نیز رئیس کل دادگستری استان و همراهی می نمودند ، وی به مدت سه ساعت با حضور در محل نمازخانه مرکزی زندان سپیدار اهواز از نزدیک با زندانیان دیدار و ضمن استماع مسائل و مشکلات مطروحه قضایی از سوی آنان ، دستورات لازم را برای پیگیری تا حصول نتیجه و رسیدگی به تقاضاهای مددجویان صادر کرد.

دکتر فرهاد افشار در پایان  دیدار ۳ ساعته با تاکید بر ضرورت رسیدگی به وضعیت زندانیان و اعطای هدفمند امتیازات قانونی و آورده شده در آیین نامه اجرائی سازمان زندانها و تسهیلات پیش‌بینی شده در قانون برای زندانیان واجد شرایط ، گفت: تداوم این رسیدگی های قضائی  همواره در دستور کار این دستگاه قضایی می باشد.

نماینده ارشد قوه قضائیه در خوزستان افزود: کنترل و کاهش هدفمند جمعیت کیفری را با استفاده از ظرفیت‌های قانونی  برای آن دسته از زندانیانی که حضورشان در جامعه نافی امنیت و آسایش مردم نیست پیگیری می‌کنیم ،در مقابل از امنیت ، آسایش و حیثیت مردم در برابر  مجرمین جرایم خاص و خشن و عادت به جرم با اقتدار صیانت خواهیم نمود.

رئیس کل دادگستری خوزستان همچنین گفت : افزایش بازدید هدفمند مسئولین قضایی و قضات محاکم و دادسراها از زندان و رسیدگی به امور زندانیان همواره مورد تأکید است  و خواستار  تداوم آن هستیم.

دکتر فرهاد افشارنیا در خاتمه  هفته قوه قضاییه را به مدیر کل زندانها، مدیر زندان و کارکنان پرتلاش زندان ها تبریک گفت و برای آنان آرزوی موفقیت نمود.

دیدار رئیس کل دادگستری خوزستان با زندانیان

دیدار حجت الاسلام حسن زاده معاون قضائی رئیس کل دادگستری خوزستان با زندانیان

دیدار احمدی معاون دادستان اهواز در امور زندانها و دادیار ناظر زندان با زندانیان

دیدار عباس حسینی پویا دادستان مرکز استان خوزستان با زندانیان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*