بابایی مدیر کل جدید زندانهای خوزستان:همت جمعی باید در مسیر خدمت گذاری و عملگرایی بیش از پیش در زندانها باشد

طی آئینی با حضور جمعی از مسئولین ارشد ستاد سازمان زندان های کشور، مدیر کل جدید زندان های استان خوزستان معرفی شد، در این آئین که با حضور حجتی پور معاون سلامت، اصلاح و تربیت و نوروزی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل بازرسی سازمان زندان های کشور همراه بود، ضمن تقدیر از بروجنی سرپرست اداره کل زندان های استان ، علیر ضا بابایی فارسانی بعنوان مدیر کل جدید زندانهای استان معرفی شد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های خوزستان، مدیر کل جدید زندان های استان در آئین معارفه خود ، خدمت در خوزستان را همچون خدمت در استان های سیستان و ایلام که پیشتر مسئولیت آن را عهده  بود، توفیق عنوان کرد و گفت: این کشور وجب به وجب آن عزیز است مردم این کشور از هر قومیت و مذهبی ارزشمند، با صفا و شایسته خدمتند و اعتقاد دارم  با تلاش و کار است که میتوان خدمت و تحول ایجاد کرد. از این رو خدا را شاکرم که به بنده توفیق داد تا در جائی انجام وظیفه نمایم که وجب به وجب آن مزین بخون پاک شهیدان است.

علیرضا بابایی اولویت های مدیریتی خود را اجرای رسالت های اصلی و ذاتی نظام زندانبانی و  اولویت های دهگانه ترسیمی ریاست سازمان زندان ها عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به این برنامه ها و اهداف و اجرای رسالت های خطیر محوله از شیوه ها و روش های مناسب با شرایط و نیازهای اساسی استان استفاده خواهیم کرد.

این مقام ارشد زندانهای خوزستان ، هدف در سازمان زندانها را مدیریت صحیح زندانها و اصلاح و تربیت زندانیان معرفی کرد و گفت: برای رسیدن به این هدف حتما باید ابزار و وسیله مناسب در اختیار داشت و تامین نمود،  اگر نیروی انسانی ک مهمترین ابزار برای رسیدن به اهداف است شرایط لازم را نداشته باشد یقینا به آن هدف والا نمیرسیم بنابر این مدیریت منابع انسانی از اهمیت بسزائی برخوردار است  و در مجموع  باید به سمت هدف عالیه سازمانی حرکت کرد و آن تحقق منویات امام راحل خواهد بود که فرمودند باید زندانها به دانشگاه انسان سازی تبدیل شوند.

وی همچنین به آشنائی خود با استان و شرایط و نیازهای آن اشاره کرد و گفت: ان شاء الله با کمک همکاران در تمامی سطوح و به مدد الهی کار را پیش ببریم ، بنای قطعی همکاری و استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی هاست ، خوزستان بخش  عظیمی از مدیران کشور را تامین میکند ، لذا بناداریم حرکت ما در مسیر رشد و تعالی همه جانبه زندانهای استان و نیروهای آن  باشد و به مدد الهی و همتی کارکان گام به جلو برداریم .

مدیر کل جدید زندان های خوزستان در خاتمه با گرامی داشت خدمات رضا پوستچی مدیر کل پیشین زندانهای استان که مدتها قبل در سیستان بلوچستان هم منشاء کار و زحمت مؤثر بودند برای وی آرزوی توفیق نمود و در نهایت گفت: از ریاست سازمان که به بنده اعتماد کردند تا در این خطه ادامه فعالیت نمایم تشکر می نمایم.

گفتنی است رضا پوستچی مدیر کل اسبق زندانهای استان در آغاز تابستان سال جاری به افتخار بازنشستگی نائل شد و فصل تابستان زندان های خوزستان توسط حمزه بروجنی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی زندانهای استان بعنوان سرپرست اداره کل مدیریت شد.

مسئولین زندانها در آئین معارفه مدیر کل جدید زندانهای خوزستان

آئین تودیع و معارفه مدیران کل زندانهای خوزستان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*