یگان واکنش قهرمان مسابقات فوتسال جام فجر سربازان زندانهای خوزستان

به مناسبت سی و نهمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات مینی فوتبال سربازان وظیفه با حضور ۱۲ تیم و به میزبانی ستاد اداره کل زندانهای استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ؛ سرهنگ حجت اله چابک سوار در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات با تبریک دهه مبارک فجر گفت : مردم ایران در سال ۵۷ با تکیه بر قدرت خداوند و با رهبری بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) توانستند بر استبداد که رژیم ستم شاهی طی چندین دهه در کشور ایجاد کرده بود پایان دهند و این انقلاب شکوهمند یک سرآغازی بر ایجاد نظامی بر پایه مردم سالاری دینی در کشور شد

فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای خوزستان افزود : هدف از برگزاری  مسابقات  تحت عنوان جام فجر ، توسعه مودت و دوستی در بین سربازان ، نشاط خدمتی و همچنین انس و آشناسازی افزون‌تر آنان با حماسه پیروزی انقلاب اسلامی را دنبال می نماید .

گفتنی است این مسابقات به مدت دو روز در محل زمین چمن استاد اداره کل زندانهای استان خوزستان در فضای پرنشاط پرسنل وظیفه و تیم‌های حاضر برگزار شد

در اختتامیه این مسابقات علی اکبر قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل نیز هدف این مسابقات توسعه فرهنگ تعامل و همکاری  ، رقابت سالم و پرداخت به ورزش در میان جوانان عنوان کرد و گفت: در  این دوره از مسابقات  ۱۲ تیم از ستاد اداره کل و زندانهای تابعه حصور یافته و بصورت حذفی با هم به رقابت پرداختند.

گفتنی است در پایان دور روز رقابت تیمهای حاضر ، تیمهای مرصاد یگان واکنش سریع ، شهید لاجوردی زندان مرکزی و شهید کچویی زندان مسجدسلیمان به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود نمودند. به دستور فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان به تیم قهرمان یک هفته مرخصی تشویقی ، نایب قهرمان ۵ روز ، تیم سوم ۳ روز و سایر تیم ها ۲ روز مرخصی تشویقی اعطا شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*