یک هزار خانواده زیر پوشش انجمن حمایت از زندانیان خوزستان هستند

دادستان اهواز و رییس هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان خوزستان گفت: هم اکنون یک هزار خانواده زیرپوشش انجمن حمایت از زندانیان خوزستان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان و بنقل از ایرنا ؛ عباس حسینی پویا در جشن نسیم مهر که برای جمع آوری کمک‌های خیرین برای زندانیان مناطق سیل زده و تامین معیشت آنان در سرسرای آیت ا… خامنه ای مجتمع فرهنگی فجر اهواز برپا شد افزود: انجمن حمایت از زندانیان با کمک خیران و نیکوکاران به فعالیت خود ادامه می‌دهد و تاکنون توانسته بخش مهمی از دغدغه‌ها و مشکلات مالی خانواده‌های زندانیان را با حمایت انجمن برطرف کند.

وی گفت: با وجود تلاش انجام شده در انجمن حمایت از زندانیان، هنوز مشکلات زیادی برای تامین نیازهای خانواده‌های زندانیان وجود دارد که همت بیشتر خیران و نیکوکاران خوزستانی را می‌طلبد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان خوزستان نیز در این آیین گفت: امسال به دلیل مشکلات ناشی از سیل امسال، جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در خوزستان برگزار نشد و به جای آن جشن نسیم مهر برای کمک به بنیه اقتصادی و معیشتی خانواده‌های زندانی نیازمند برپا شد.

حجت الاسلام قدرت هاشم نیا افزود: بیش از ۶۰۰ خانواده‌های زندانیان در اهواز نیازمند کمک‌های مردمی برای تحصیل، معیشت و ازدواج فرزندان زندانیان هستند.

وی با بیان اینکه انجمن حمایت از زندانیان محتاج کمک‌های مردمی و مشارکت خیرین برای رفع نیازهای خانواده‌های زندانیان نیازمند است خواستار تداوم کمک‌های نیکوکاران در طول سال شد.

در آیین جشن نسیم مهر که تعدادی از مسئولان اجرایی و خیرین حضور داشتند حدود چهار میلیارد ریال برای کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند زندانیان و تهیه جهیزیه برای فرزندان زندانیان جمع آوری شد.

همچنین آیین ازدواج هفت زوج فرزندان خانواده‌های زندانیان به صورت نمادین برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*