گرامیداشت روز سرباز در زندان مرکزی اهواز

در راستای گرامیداشت روز سرباز و اجر نهادن به زحمات سربازان وظیفه و قدردانی از نقش ارزنده آنان در حفظ امنیت زندان در مراسمی از سربازان نمونه زندان مرکزی اهواز تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، آزاده مدیر زندان در این مراسم ضمن تبریک این روز به سربازان وظیفه ، خاطرنشان ساخت : تلاش ها و سختکوشی سربازان وظیفه در حفاظت از زندان و کمک به برقراری و تامین امنیت پایدار مجموعه قابل تقدیر است.

ایشان در ادامه سربازان وظیفه را امانت های گرانبهایی خواند و صیانت از امانت مردم و اجرای کیفی برنامه های مختلف آموزشی را برای بهره مندی آنان الزامی دانست .

احمدرضا آزاده همچنین توکل به خدا ، برنامه ریزی ، اراده و پشتکار را از مولفه های تحقق اهداف برشمرد و از سربازان وظیفه خواست تا با بهره گیری از این اصول در مسیر پیشرفت و ترقی گام های مستحکمی بردارند.

مدیر زندان مرکزی اهواز جدیت در انجام وظایف محوله ، نظم و انضباط ، وظیفه شناسی ، ایمان ، احساس تعهد ، مسئولیت پذیری و رعایت ادب و اخلاق را به سربازان وظیفه توصیه کرد و از آنان خواست تا از فرصت مناسب خدمت مقدس سربازی برای خودسازی و کسب تجربه های مفید استفاده نمایند.

در این مراسم از ۵ سرباز نمونه یگان حفاظت زندان مرکزی اهواز با اهداء هدایائی تجلیل شد.

گفتنی است مراسمات مشابهی در سایر زندانهای نیز برگزار شد

گرامیداشت روز سرباز در زندان مرکزی اهواز

گرامیداشت روز سرباز در زندان مرکزی اهواز

زندان شوشتر

زندان آبادان

زندان رامهرمز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*