پیام نوروزی مدیرکل زندانهای خوزستان

به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ رضا پوستچی مدیرکل زندانهای خوزستان  طی پیامی سال نو را تبریک گفت، متن پیام بدین شرح است :

 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

سال ۱۳۹۶ به اتمام رسید و سال جدید و نوروز ۹۷ از راه رسید. سال ۹۶ برای مجموعه زندانهای استان همراه با اقدامات پرشتاب و متراکم در راستای تحقق اولویت های سازمانی و رسالت خطیر زندانبانی مبتنی بر اصلاح و تربیت همراه بود که با تلاش ،کوشش و تعهد خالصانه و شبانه روزی کارکنان در تمام سطوح ستادی و اجرایی به انجام رسید و با بررسی عملکردهای میدانی می‌توان سال گذشته را در مجموع سالی موفق برای زندانهای استان محسوب نمود.

حرکت برای تکمیل زیرساخت های زندانبانی و همچنین پروژه‌های عمرانی متعدد و مهم که ان شاءالله در سال جدید بخشی از آنها افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید از جمله اقدامات شاخصی است که آینده زندان‌های استان را از حیث توانمندسازی مجموعه برای اجرای اهداف هرچه مطلوبتر برنامه های تامینی، اصلاحی و تربیتی پررنگ و پر امید تر از قبل می سازد که البته این انتظار با تلاش و تعهد افزونتر کارکنان متعهد زندان ها به شایستگی محقق خواهد شد.

در حوزه اقدامات حمایتی و معاضدتی از زندانیان و خانواده‌های آنان نیز در بخش‌های مختلف به ویژه مراکز مراقبت بعد از خروج ،مددکاری ، انجمن حمایت زندانیان ، ستاد دیه و … نیز اقدامات و دستاوردهای خوبی به انجام رسیده که می‌توان گفت از این حیث نیز شاهد تحقق بخشی مهمی از تکالیف و انتظارات در محور اقدامات حمایتی بودایم.

از اینرو با تبریک سال نو و نوروز ۱۳۹۷ خدمت همکاران ارجمند و پرتلاش متعهد در بخش های مختلف کار زندانبانی ، پرسنل اداری ، شیفت ، یگان حفاظت اعم از کادر و وظیفه و خانواده های ارجمندتان، مددجویان و خانواده های محترم آنان و افکار محترم عمومی و عزیزانی که حضور و وجودشان عامل ارتقاء خدمت در سنگر اصلاح و تربیت است ؛ سالی سرشار از عزت و موفقیت را مسئلت دارم.

از آنجا که مقام معظم رهبری شعار راهبردی سال جدید را حمایت از کالای ایرانی ترسیم فرموده‌اند ؛ ما نیز برکت این راهبرد را تسری می‌دهیم به کار خود – به شغل و خدمت در حوزه زندانبانی و تلاش افزون تری را خواهیم داشت بر توانمندسازی زندانیان ، آموزشهای فنی و مهارتی مناسب و مورد نیاز جامعه به آنها با پوشش حداکثری ، با هدف بازگشت دادن سعادتمندانه آنان به آغوش جامعه و از دیگر سو تبدیل حداکثری فرصت ها و فضاهای موجود زندانها به فضاهای کار ، تولید و اشتغال که بتواند زندانهای استان در اجرای سهم اجتماعی خود در این جهاد اجتماعی موفق بدارد ، در اولویت و دستور کار قرار خواهد داشت.

مجدداً سال نو و نوروز را با امید تحول در قلب هایما ن و خلوص در عملمان خدمتتان تبریک عرض نموده و سالی توام با عزت مستدام و برکات پایدار مسئلت دارم

خداوندا چنان کن سرانجام کار

تو خوشنود باشی و ما رستگار

سرفراز و پیروز باشید

رضا پوستچی

مدیر کل زندانهای استان خوزستان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*