دیدار چهره به چهره و رسیدگی قضایی و حقوقی رییس کل و مدیران دستگاه های قضایی خوزستان با مردم

همزمان با هفته قوه قضاییه رئیس کل دادگستری ، سرپرست اداره کل زندانها،  معاونین دادگستری کل و مدیران سازمانهای وابسته به قوه قضاییه در استان خوزستان در محل سالن ولایت ستاد دادگستری  با مردم دیدار  چهره به چهره نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، در این ارتباط  امانت بهبهانی معاون‌اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و مدیر روابط عمومی دادگستری استان از دیدار و طرح مشکلات قضایی و حقوقی بیش از ۱۲۰  نفر از مردم با رییس کل دادگستری، مدیران دستگاه های وابسته به قوه قضاییه در استان ، همچنین معاونین قضایی دادگستری کل استان و دادستان عمومی و انقلاب خوزستان خبر داد.

دکتر فرهاد افشار نیا رییس کل دادگستری خوزستان نیز  در این ارتباط عنوان داشت: این برنامه دیدار به مناسبت هفته قوه قضاییه با مردم و با حضور پاسخگوی مدیران کل زندانها، بازرسی، ویژه روحانیت، پزشکی قانونی، ثبت اسناد ، دادستانی استان و معاونین دادگستری کل انجام پذیرفته و مسئولین حاضر بصورت چهره به چهره پاسخگوی مردم و مشکلات و درخواستهای مرتبط آنها می باشند.

حمزه بروجنی سرپرست اداره کل زندانهای خوزستان نیز در این نشست به خبرنگار ما گفت :  این مدیریت در قالب بازدید از زندان ها به صورت مستمر پاسخگوی نیازهای زندانیان و درخواست های آنهاست ،  همچنین هر هفته روزهای دوشنبه در قالب دیدار عمومی با مردم ، ارباب رجوع،  کارکنان و سربازان وظیفه آماده استماع درخواست ها پیشنهادات و مسائل مطرح شده و رسیدگی به آنهاست.

وی افزود : از طریق  راه اندازی میز خدمت در ستاد اداره کل و پنج ندامتگاه بزرگ استان تلاش کرده‌ایم تا میزان رضایتمندی ارباب رجوع به واسطه شتاب خدمت و پاسخگویی به موقع ، سریع و صحیح به نیازهای آنان کسب و ارتقا یابد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*