از رسیدگی قضائی به مددجویان تا جشنواره ورزشی زندانیان ،گزارش عملکرد زندان دزفول در هفته قوه قضائیه

مدیر زندان دزفول در گزارشی، اهم اقدامات این ندامتگاه در هفته گرامی داشت قوه قضائیه را تشریح کرد، قبار روبی گلزار شهیدان، دیدار با امام جمعه شهرستان، حضور مراجع قضائی در زندان و رسیدگی به مشکلات کیفری زندانیان، اردی تفریحی سربازان وظیفه و جشنواره ورزشی مسابقات بومی محلی زندانیان اهم این اقدامات بوده است.

شرکت پرسنل در آئین نماز جمعه شهرستان

بگزارش روابط عمومی زندان دزفول، احمد رضا آزاده در تشریح گزارش عملکرد این زندان در هفته گرامی داشت قوه قضائیه گفت: این هفته فرصت مقتنمی بود برای آنجه اقدامات و برنامه های متداول زندان با جلوه و ویژگی های شاخصتری اجرا و منعکس شود تا سنگربانان عرصه اصلاح و تربیت خود نیز در معرض خود ارزیابی خدمت، بتوانند گامهای مؤثر تری را برای ارتقاء کارائی سازمان بردارند.

مدیر زندان دزفول از قبار روبی و عطر افشانی مزار پاک شهیدان در آغازین روز هفته قوه قضائیه خبر داد، وی همچنینی جشنواره ورزشی زندانیان دزفول را به مناسبت هفته قوه قضائیه تحت عنوان جام عدالت از شاخصترین اقدامات فرهنگی توصیف کرد.

احمد رضا آزاده افزود: در هفته قوه قضائیه به همت اداره فرهنگی و تربیتی زندان دزفول جشنواره  بازیهای بومی و محلی زندانیان با گویشها و لباسها و آزین بندی سنتی و برپای سیاه چادر عشایری برگزرار شد ، هدف از این جشنواره پر نشاط توسعه مودت و برادری بین اقوام عشایر بود.

بازدید مسئولین قضائی ۵ حوزه قضائی از زندان دزفول

مدیر زندان دزفول همچنین گفت:در هفته قوه ضقائیه شاهد حضور مقامات ارشد و قضات پنج حوزه قضایی  در زندان بودیم، در این دیدارهای چهره به چهره که به منظور رسیدگی به پرونده های قضایی زندانیان انجام پذیرفت،  روسا و دادستانهای حوزه های قضائی  دزفول ، اندیمشک ، شوش و بخش شاوور و الوار گرمسیری به همراه معاونین دادستانها  و قضات شعبات در زندان حضور یافته و با زندانیان دیدار نمودند.

آزاده خاطر نشان ساخت:  مجموعا در این دیدارها و رسیدگی های قضائی  ۱۰۵ زندانی  برای مرخصی، ۱۲ نفر پایان حبس ،  ۴ نفر آزادی مشروط و ۱۵ زندانی دیگر  به مرخصی اعزام شدند.

بازدید مسئولین قضائی ۵ حوزه قضائی از زندان دزفول

جشنواره ورزشی جام عدالت زندانیان ندامتگاه دزفول

جشنواره ورزشی جام عدالت زندانیان ندامتگاه دزفول

جشنواره ورزشی جام عدالت زندانیان ندامتگاه دزفول

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*