نشست هم افزایی و توسعه تعاملات یگان حفاظت زندان مرکزی اهواز و پلیس شهرستان باوی تشکیل شد

این جلسه با حضور سرهنگ نری موسی فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان ، سرهنگ عبدولی، رییس پلیس باوی و جمعی از مسئولین انتظامی شهرستان و آزاده مدیر زندان مرکزی اهواز در محل این ندامتگاه تشکیل شد.به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز، در این جلسه سرهنگ نری موسوی فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای خوزستان با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامی داشت شهدای حادثه تروریستی سال گذشته اهواز، بر ضرورت هم افزائی و هوشیاری در کارها برای ارتقاء امنیت اجتماعی و نظم جامعه تاکید کرد و گفت: هم افزائی فی مابین دستگاه های امنیتی و انتظامی ، عامل و ضامن حفظ امنیت آحاد مردم شریف است .

احمدرضا آزاده مدیر زندان مرکزی اهواز نیز در این نشست ضمن تشریح شرایط زندان ، نظم و امنیت را از مولفه های پیشرفت در تمامی سطوح دانست و این مسئله را لازمه اجرای برنامه های تامینی تربیتی برشمرد.
وی بر ضرورت توسعه تعامل و همکاریهای دستگاه های امنیتی ، اطلاعاتی و انتظامی برای استقرار  امنیت پایدار تاکید کرد و گفت: تعامل بیش از پیش پلیس و زندان می تواند امنیت و آرامش روانی را بیش از پیش در جامعه به واسطه نگهداری بهینه مجرمین در زندان و اصلاح و تربیت آنان فراهم سازد.

گفتنی است در ادامه این نشست پیرامون اجرای طرح های امنیت افزا، انتظامی، آموزش کارکنان یگان حفاظت و طرح های مانور پدافند، اقتدار و… هماهنگی های لازم انجام شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*