نشست هماهنگی و برنامه ریزی فرماندهان یگان حفاظت زندانهای خوزستان برگزار شد+ فیلم

نشست یکروزه فرماندهان یگانهای حفاظت زندانهای خوزستان با هدف بررسی و ابلاغ اولویتهای جدید کاری و عملیاتی مترتب بر یگانهای حفاظت زندانها به ریاست سرهنگ نری موسی برگزار شد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان،  در این نشست که با حضور فرماندهان واحدها یگان حفاظت و قرارگاه های مستقل این اداره کل به ریاست فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان تشکیل شد
سرهنگ نری موسی هدف از تشکیل این نشست را ابلاغ آخرین سیاست های ترسیمی سردار فرماندهی یگان حفاظت زندانهای کشور و بروزترین روش ها و فرآیندهای اجرای رسالت خطیر مترتب بر یگان حفاظت عنوان نمود.
این مقام انتظامی در زندان های خوزستان با بیان اینکه  برنامه های مدنظر در قالب سه محور به فرمانده های یگان های تابعه ابلاغ گردیدد افزود:  اول شامل تأکید بر اجرای شایسته و فراگیر نظم و انضباط پرسنلی و کاری در مجموعه یگان حفاظت زندان بوده است.
اشاره به اهمیت آموزش در محیط کار و ارتقاء توان، مهارت و تخصص کاربردی پرسنل یگان حفاظت دومین اولویتی بود که سرهنگ نری موسی از توصیه اکید آن به پرسنل جمعی یگان خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان اولویت سوم مورد تاکید به فرماندهان واحدهای یگان حفاظت زندانهای تابعه خوزستان را شامل حسن نظارت دقیق بر اجرای کیفی برنامه ها، بخشنامه ها و رسالت خطیر مترتب بر به نظام زندانبانی توصیف کرد و گفت: هر چه میزان توجه و اهتمام فرماندهان و پرسنل یگان حفاظت به این مهم و نکته راهبردی در اثناء کار بیشتر باشد قطعا توفیق مسئولان زندان ها و همکارانشان در عرصه های امنیتی و انتظامی و پیشگیری از آسیب‌ها و مخاطرات بسیار موفق خواهد بود.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای خوزستان در خاتمه از برنامه های موثر برای مدیریت امور وظیفه ها و غنی سازی اوقات فراغت آنان ضمن خدمت یاد کرد و گفت: در مجموع پیشگیری از آسیب ها و مخاطرات و آموزش پرسنل پیرامون فرصت‌ها و تهدیدها از جمله اولویت‌های است که ما به طور جدی آن را پیگیری خواهیم نمود

سرهنگ نری موسی سرپرست یگان حفاظت زندانهای خوزستان

نشست فصلی فرماندهان یگانهای حفاظت زندانهای خوزستان

همتی برای خدمت افزونتر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*