بررسی امور قضائی زندانیان در نشست مدیرکل زندانها با رئیس دادگستری و دادستان رامهرمز

مدیرکل زندانهای خوزستان باحضوردرشهرستان رامهرمز،ضمن بازدید از پروژه ساخت زندان جدیدشهرستان،از رونداجرای این مجموعه بازدید و درجریان آخرین اقدامات عمرانی آن قرارگرفت.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، علی رضا بابائی همچنین در محل زندان شهرستان حضور یافت و از بخشهای مختلف زندان بازدید، با زندانیان گفتگو نمود و روند اجرای برنامه های تامینی و تربیتی را از نزدیک بررسی نمود و در اثنای بازدید با توضیحات رحیمی رئیس زندان، از آخرین وضعیت اقدامات زندان اطلاع یافت و توصیه های لازم را بمنظور بهبود برنامه های جاری به رئیس و مسئولین زندان ارایه نمود.

دیدار با رئیس دادگستری  و دادستان شهرستان رامهرمز نیز از دیگر برنامه های مدیر کل زندانهای استان در حضور یک روزه شهرستان رامهرمز بود. در این دیدار که با حضور عبدالوند مشاور مدیر کل و رحیمی رئیس زندان رامهرمز همراه و در محل دادگستری شهرستان انجام پذیرفت، مدیر کل زندانها و مقامات قضائی شهرستان، روند اجرای برنامه های تامینی و تربیتی و اعطای امتیازات قضائی به زندانیان را بررسی نمودند. وی در خاتمه از اقدامات قضائی مرعشی و حسینی رئیس دادگستری و دادستان رامهرمز به واسطه همکاری با زندان قدر دانی نمود.

 

 

خبر در دست تدوین است

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*