نایب قهرمانی تیم فوتسال زندان مرکزی در مسابقات دهه فجر شهرستان باوی

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، با برنامه ریزی هیات فوتبال شهرستان باوی مسابقات فوتسال ادارات این شهرستان برگزار شد که تیم زندان مرکزی اهواز عنوان نایب قهرمانی این دوره از بازیها را کسب نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، سخاوت مدیر زندان با بیان مطلب فوق افزود : این دوره از مسابقات با شرکت ۱۰ تیم از ادارات ، سازمان ها و نهادهای شهرستان باوی در قالب دو گروه ۵ تیمی برگزار شد و زندان مرکزی اهواز با دو تیم الف و ب در این رقابتها شرکت نمود که تیم زندان مرکزی الف در گروه اول مسابقات بعنوان تیم دوم به مرحله نیمه نهائی صعود کرد.

وی همچنین خاطر نشان ساخت : تیم فوتسال زندان مرکزی اهواز در مرحله نیمه نهائی پس از شکست تیم سپاه پاسداران و راهیابی به دیدار نهائی ، پس از ارائه یک بازی جوانمردانه نتیجه را به تیم شهرداری ملاثانی واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی این مسابقات بسنده نمود.

محمدسعید سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز هدف از شرکت در این مسابقات را گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ، توجه جدی به امر ورزش ، تعامل بین ادارت شهرستان باوی و ارتقاء همدلی بین کارکنان برشمرد.

مدیر زندان مرکزی اهواز در پایان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مسابقات گفت : از کسانی که در راستای تحرک ، پویائی و نشاط بخشی به جامعه تلاش می نمایند تقدیر می نماییم و امیدواریم با گسترش فعالیت های ورزشی سطح سلامت جسمی و روحی افراد جامعه ارتقاء یابد و در کنار آن اخلاق و منش جوانمردی نیز مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است تیم زندان مرکزی اهواز در رقابتهای سال گذشته عنوان قهرمانی این رقابتها را بدست آورده بود.


Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*