معاون سلامت اصلاح و تربیت زندان های خوزستان : نبود شغل یکی از اصلی ترین علل ارتکاب بجرم در جامعه است

زنگنه معاون آموزشی اداره کل فنی و حرفه ای استان با همراهی ایگدر معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های خوزستان و آزاده مدیر زندان مرکزی اهواز از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، در ابتدای این بازدید نشست ؛ مشترکی در راستای بررسی راهکارهای بهبود کیفیت آموزش ها به زندانیان و ارتقاء بیش از پیش همکاری ها برگزار شد.

ایگدر معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های خوزستان در این نشست گفت : نبود شغل یکی از اصلی ترین علل ارتکاب به جرم در جامعه است و به همین دلیل اداره کل زندان های استان در اجرای برنامه های تامینی و تربیتی نگاه ویژه ای به اشتغال و حرفه آموزی در زندان ها دارد که زندان مرکزی اهواز از فضای کارگاهی مناسب جهت برگزاری مطلوب کلاس های آموزشی برخوردار است و سعی ما بر این است با تعامل و همکاری دستگاه های ذیربط بتوانیم از این پتانسیل استفاده بهینه نمائیم تا زندانی از فرصت حبس برای آموختن فن و حرفه ای متناسب با استعداد و توانائی خود استفاده کند.

آزاده مدیر زندان مرکزی اهواز نیز ضمن ارائه گزارش از وضعیت اشتغال و حرفه آموزی در زندان مرکزی اهواز خاطرنشان ساخت : فعالیت های حرفه آموزی و اشتغال ، علاوه بر مهارت آموزی و توانمندسازی زندانیان و پرکردن اوقات فراغت آنان پس از آزادی نیز منجر ایجاد اشتغال و کسب درآمد می گردد که نیازهای اقتصادی خانواده ها را تا حدودی مرتفع خواهد کرد.

زنگنه معاون آموزشی اداره کل فنی و حرفه ای استان در این بازدید ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی اهواز در خصوص تامین مربیان رشته های مختلف و نیز برخی تجهیزات مورد نیاز قول مساعد داد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*