معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان از زندان مرکزی اهواز بازدید نمود.

در راستای بررسی وضعیت قضائی و بهداشتی زندان مرکزی اهواز ، ایگدر معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان در راس هیاتی متشکل از کارشناسان قضائی و بهداشتی با همراهی سخاوت مدیر زندان از قسمتهای مختلف ندامتگاه بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، این مقام ارشد زندانهای خوزستان توجه و رسیدگی به تقاضاهای زندانیان را بعنوان یکی از اصول رعایت حقوق شهروندی ، در کاهش فشارهای روانی ناشی از تحمل حبس موثر خواند و بر اهتمام ویژه و بیش از پیش در این زمینه تاکید نمود.

وی در ادامه افزود : زندانیان بواسطه جدا بودن از خانواده و اجتماع ، دارای روحیه حساس و آسیب پذیر هستند ، بنابراین در مواجه با آنان می بایست با سعه صدر و تکریم رفتار گردد و پاسخی مناسب به مطالباتشان داده شود تا با این رفتار سنجیده ، بازسازی روحیه و شخصیت زندانی را نیز شاهد باشیم.

ایگدر معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان همچنین از تلاش های شبانروزی سخاوت مدیر و کارکنان زندان مرکزی اهواز تقدیر نمود.

سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز نیز ضمن تشریح وضعیت زندان ، خاطرنشان ساخت : اصلاح فرآیندها ارائه مطلوب تر خدمات را در تمامی حوزه ها تسهیل می نماید ، در این راستا نیز جلسات متعددی بخصوص با کارکنان حوزه های قضائی ، مددکاری و امور داخله برای هم اندیشی ، خرد جمعی و اولویت بندی مسائل مربوط به زندان و زندانی برگزار شده و خروجی آن ایجاد وضعیت مطلوب و پایدار در حوزه های مختلف مجموعه است که این تغییرات مثبت نسبت به گذشته قابل مشاهده و ملموس می باشد.

گفتنی است کارشناسان هیات بازدید کننده با استقرار در اندرزگاه ها به استماع درخواست های زندانیان و ارائه مشاوره های قضائی پرداختند.

بازدید هیات قضائی اداره کل از زندان مرکزی اهواز

بازدید معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان از زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*