معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان : نقش مددکار زندان در اصلاح جامعه جرم نمود می یابد

جلسه هم اندیشی مددکاران زندان های خوزستان با هدف بررسی عملکرد سال گذشته وترسیم راهکارهای ارتقاءکیفی خدمات مددکاری با حضور معاون معاون سلامت، اصلاح و تربیت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، نادر ایگدر با اشاره به اهمیت و نقش مددکار در زندان گفت : با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان باید با تعامل و ارتباط گسترده با دستگاه ها و نهادهای حمایتی و ارائه دهنده خدمات اجتماعی زمینه رفع مشکلات خانواده زندانیان را فراهم نماییم تا خانواده های زندانیان بتوانند با آرمش بیشتری از برکات این ماه آسمانی بهرمند شوند.

نادر ایگدر بروز شدن و دانش افزایی را از نیازهای مددکاران اجتماعی دانست و افزود : مسئولین مددکاری زندان ها آموزش نیروهای زیر مجموعه را مد نظر قرار دهند تا عملکرد و بازتاب کار آنها که اصلاح جامعه جرم و مجرمین است قابل مشاهده و ملموس باشد.

وی با بیان اینکه آموزش مهارت های اساسی زندگی از مهمترین عوامل بازدارنده از بروز ناهنجاری های اجتماعی است ؛ تصریح کرد : در سال گذشته این دوره بصورت مستمر در زندانها برای زندانیان و با همکاری انجمن های حمایت نیز برای خانواده های آنان برگزار شد ، امیدواریم در سال جاری این مهم روندی رو به رشد داشته باشد.

در ادامه علی عبداللهی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج و سعید لطفی مسئول مددکاری زندانهای استان آمار و اطلاعاتی را در خصوص عملکرد واحدهای مددکاری سطح استان بیان کردند .

در پایان این نشست از خدمات مددکاران شاغل در زندانهای استان تقدیر و آقایان سعید حزباوی، صادق ورمزیار، مهدی عسکری و خانم عاطفه بعاج زاده به عنوان مددکاران نمونه انتخاب با اهدای لوح و جایزه ای ارزنده  از آنان تقدیر شد.

نشست مسئولین مددکاری زندانهای استان

نشست مسئولین مددکاری زندانهای استان

تقدیر از مددکاران نمونه زندانهای استان

تقدیر از مددکاران نمونه زندانهای استان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*