مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای خوزستان در رشته های والیبال و فوتسال برگزار شد


به مناسبت دهه فجر و چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،مسابقات فوتسال و والیبال کارکنان زندانهای خوزستان  با حضور ۱۰تیم در سالن ورزشی جانبازان (مرعشی ) اهواز برگزار شد.
ایگدر معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان ؛ در جمع کارکنان شرکت کننده در این دوره از مسابقات با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت جسم و روح افراد ؛ گفت: انجام ورزش و فعالیت بدنی ارتباط مستقیمی با سلامتی دارد و آرامش کامل فکری ،جسمی و روانی با ورزش تحقق می یابدو امری مهم برای زندانبانان محسوب می گردد.
وی هدف از اجرای این مسابقات را گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وهمچنین ایجاد شور و نشاط ،تحرک و پویایی در بین کارکنان بوده است.

امین سبحانی سرپرست اداره فرهنگی زندانهای استان نیز در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات ، ضمن تبریک دهه فجر ؛ گفت : برگزاری این مسابقات باعث ایجاد صمیمت ، دوستی و تعامل بین پرسنل خواهد شد، و حس رقابت را در بین آنان ایجاد میکند.
بابک قاسمی،مسئول تربیت بدنی اداره کل نیز   افزود : در این دوره از مسابقات؛ تیم های والیبال و فوتسال از زندانهای مرکزی ، سپیدار، دزفول ، شوشتر، مسجدسلیمان ، کانون اصلاح و تربیت ، رامهرمز، بهبهان، آبادان و ماهشهر شرکت نمودند که در پایان در رشته والیبال تیم دزفول به مقام قهرمانی رسید و زندان ماهشهر در رشته فوتسال به مقام اولی این دوره از مسابقات دست یافت.

سبحانی – سرپرست اداره فرهنگی
تیم زندان ماهشهر – قهرمان رشته فوتسال
Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*