مراسم ضیافت افطار خانوادگی زندانیان فعال فرهنگی در زندان مرکزی اهواز برگزار شد.

به مناسبت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) با مشارکت انجمن حمایت از زندانیان اهواز مراسم ضیافت افطار با حضور ۱۲۰ نفر از اعضاء خانواده زندانیان فعال فرهنگی در فضائی صمیمی و معنوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، در ابتدای این مراسم سخاوت مدیر زندان ضمن تبریک فرارسیدن میلاد فرخنده کریم اهل بیت حضرت امام حسن (ع) ، از حجت السلام هاشم نیا مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اهواز جهت مشارکت در برگزاری این مراسم تقدیر نمود و ایشان را فردی دلسوز و پیشگام در انجام امور خیر توصیف کرد.

وی همـچنین افــزود : در ماه تهـذیب نفس با همت و حمایت نوع دوستانه انجمن حمایت از زندانیان اهواز و تلاش کارکنان حــوزه فرهنـگی تربیتی زنـدان فرصتی فراهم شد تا مـراسم ضیافـت افطار زندانیان فعال در حوزه فرهنگی با خانــواده هایـشان در فضائی سرشار از مهر و معنویت برگزار گردد و ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری نمایند.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان اهواز نیز ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مراسم ، در سخنانی خدمت به آسیب دیدگان جامعه را یک وظیفه انسانی برشمرد و گفت : برای کمک به زندانیان و بخصوص خانواده های آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و در حد توان خانواده های بی بضاعت را تحت پوشش های لازم و چتر حمایتی قرار خواهیم داد تا در مواجه با انواع مشکلات دچار آسیب نشوند.

حجت السلام هاشم نیا در ادامه افزود : مهم ترین رسالت انجمن حمایت از زندانیان توجه به اعضاء خانواده زندانیان است که جرمی مرتکب نشدند ولی به علت در حبس بودن سرپرست در مضیقه مالی و مشکلات متعدد قرار گرفته اند.

گفتنی است قرائت قرآن ، مولودی خوانی ، اجرای گروه سرود متشکل از زندانیان ، تک خوانی ، اجرای موسیقی محلی ، اهدا کارت هدیه به ۱۰ نفر از حاضرین با نام های حسن و فاطمه ، پذیرائی و صرف افطار از برنامه های متنوع این مراسم بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*