مدیر زندان مرکزی اهواز : مصون سازی زندان از آسیب ها منوط به برنامه ریزی، نظارت و اشرافیت بر کارهاست

به منظور بررسی و ارتقاء کیفی عملکردها و تبیین و تشریح کاربردی بودن تصمیمات اخذ شده در حوزه پیشگیری و همچنین ایجاد هماهنگی بیشتر بین حوزه های مختلف ، اولین جلسه شورای اداری زندان مرکزی اهواز در سال ۹۷ با حضور  سخاوت مدیر زندان و مسئولین دوائر ستادی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، سخاوت مدیر زندان در ابتدای این جلسه ضمن معرفی منصور بابائی بعنوان مشاور خود در امور واحدهای تابعه مجموعه ، بر همکاری و تعامل با وی در راستای اهداف سازمانی و کمک به بهبود وضعیت کلی هر حوزه تاکید نمود.

ایشان در ادامه خواستار برنامه ریزی عملیاتی ، کاربردی و مشترک بین دفاتر نظارتی و امور داخله زندان جهت مصون سازی مجموعه و افراد آن و پیشگیری از انواع آسیب های احتمالی شد و هماهنگی و تعامل ساختار امنیتی زندان را با اهمیت خواند.

محمدسعید سخاوت همچنین پرداختن به مسائل مهم و کلان را الزامی دانست و خاطرنشان ساخت : می بایست با اشرافیت کامل اطلاعاتی و بهره گیری از اقدامات پیشگیرانه امکان سوء استفاده و ضربه وارد نمودن به مجموعه را از افراد فرصت طلب سلب نمود و با اتخاذ تمهیدات لازم برخی کمبودها را به حداقل رساند.

مدیر زندان مرکزی اهواز ، رصد موارد مشکوک ، کنترل سختگیرانه در مبادی های ورودی ، جدیت در بازرسی های بدنی با در نظر گرفتن کرامت انسانی ، اجرائی نمودن اقدامات لازم جهت شناسائی نقاط و منشاء آسیب قبل از وقوع هرگونه اتفاق ، جدیت در انجام وظایف محوله را در سالم ماندن مجموعه الزامی و حیاتی دانست .

سخاوت در ادامه به تحولات موثر و تغییرات مثبت در یک ماه اخیر اشاره داشت و در این راستا از همکاری سازنده کلیه کارکنان زندان تقدیر نمود و اظهار داشت : بی شک دستیابی به موفقیت پس از شناسایی توانمندی‌های نیروهای شاغل و تلاش در جهت برطرف نمودن نقاط ضعف‌ گذشته و ایجاد زمینه تغییر رفتار و همچنین کار تیمی و استفاده از خرد جمعی تحت خط مشی مدیریتی و راهبری مناسب بدست می آید.

گفتنی است مسئولین دوائر ستادی زندان مرکزی اهواز نیز هر کدام به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*