مدیر زندان مرکزی اهواز در دیدار با کارکنان زندان : برنامه های اصلاح و تربیت زندانیان در کنار اقدامات تامینی با جدیت دنبال شود.

سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز بصورت جداگانه با روسای اندرزگاه ها ، کارکنان یگان حفاظت و پرسنل واحدهای مختلف مجموعه دیدار نمود و به تشریح رویه کاری و سیاست ها و اهداف خود پرداخت.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، سخاوت مدیر زندان در دیدار با فرمانده و کارکنان یگان حفاظت اجرای دقیق طرح های ارتقاء حفاظت فیزیکی و افزایش ظریب امنیتی مجموعه را با اهمیت دانست و نظم و انضباط ، تعهد و انگیزه کاری ، پایبندی  به قوانین و مقررات ، رصد موارد مشکوک پیرامون زندان ، آمادگی ذهنی و جسمانی را از ویژگی های مهم پرسنل یگان حفاظت دانست و توانائی تصمیم گیری مناسب در مواجه با اتفاقات احتمالی را لازم خواند و اقتدار ، امنیت پایدار و آرامش در زندان را در اجرای هر چه بهتر برنامه های اصلاحی و تربیتی موثر دانست.

مدیر زندان مرکزی اهواز در دیدار با روسای اندرزگاه ها از آنان خواست تا با نظارت مستمر و مستقیم بر زیر مجموعه ، از هر آنچه مربوط به مسائل داخلی اندرزگاه ها و زندانی است آگاه باشند و با صلابت لازم بستر تبعیت از قوانین و مقررات را برای زندانیان فراهم آورند و از طریق فرهنگ سازی در زمینه های رفتاری ، گفتاری و چگونگی زندگی جمعی ، وضعیت پایدار و مطلوب در درون اندرزگاه ها را تقویت نمایند.

سخاوت در بخش دیگری از سخنان خود رسیدگی جدی به تقاضاها و درخواست زندانیان و پیگیری تا حصول نتیجه نهائی و ابلاغ به زندانی را الزامی دانست تا فشاری مضاعف تر از بار روانی ناشی از تحمل حبس و دوری از خانواده بر قشر ضعیف و آسیب دیده جامعه وارد نگردد.

مدیر زندان مرکزی اهواز حفظ کرامت زندانیان را واجب و ضروری برشمرد و اهتمام بیش از پیش همه پرسنل را در رعایت این موضوع مهم خواستار شد.

گفتنی است پس از صحبت های مدیر زندان مرکزی اهواز ، پرسنل واحدهای مختلف به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات پیرامون حوزه کاری خود پرداختند.

دیدار سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز با روسای اندرزگاه ها

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*