مدیر زندان مرکزی اهواز : برنامه های ستاد پیشگیری و کاهش آسیب در اولویت است

در راستای تشریح سیاستها ، ابلاغ اولویتها و تکالیف اجرایی در حوزه یگان و امور داخله نشستی با حضور آزاده مدیر زندان و کارکنان مراقب و یگان حفاظت در زندان مرکزی اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، در ابتدای این نشست آزاده مدیر زندان ضمن تقدیر از تلاش های موثر کارکنان شیفت ، هوشیاری و جدیت در امور زندانبانی را مهم ارزیابی کرد و انجام امور محوله منطبق با شرح وظایف و رعایت قوانین و مقررات را الزامی دانست.
ایشان در ادامه با اشاره به سیاستهای ابلاغی و اهداف اصلی سازمانی از همه کارکنان خواست با کار بی وقفه و حداکثری ، همدلی و تعامل در راستای پیشبرد اهداف عالیه سازمان زندانها تلاش نمایند زیرا انجام دقیق و کامل برنامه ها از عواملی است که می تواند به ارتقاء شرایط و کاهش آسیب ها کمک نماید.
احمدرضا آزاده تامین بخشی از امنیت پایدار زندان را مرهون تلاش های تمام وقت کارکنان شیفت دانست و گفت : نیروهای شیفت با توجه به نوع کار و مسئولیت خطیرشان در معرض یکسری آسیب ها قرار دارند که می بایست با درک لازم از شرایط ، هوشیاری بالا و رصد موارد مشکوک خود و مجموعه را از هرگونه خطر و آسیب مصون دارند.
گفتنی است در این نشست کارکنان نیز به ارائه پیشنهادات ، سوالات و درخواست های خود پرداختند.

نشست توجیهی زندان مرکزی اهواز

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*