درر راستای توسعه تعاملات انجام شد، دیدار مدیر جدید زندان مرکزی اهواز با فرماندار شهرستان باوی

در هفته دولت احمدرضا آزاده مدیر زندان مرکزی اهواز با ورناصری فرماندار شهرستان باوی دیدار نمود و طرفین در خصوص مسائل مربوط به زندان و تکمیل و راه‌اندازی برخی پروژه های زندان مرکزی اهواز به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، آزاده مدیر زندان در ابتدای این جلسه با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر در سخنانی ضمن تشریح شرایط مجموعه ، اهمیت پشتیبانی و حمایت از زندان را توسط دستگاه های ذیربط شهرستان باوی مهم خواند.

وی در ادامه گفت : مقوله نگهداری زندانیان و ارائه آموزش های کاربردی به آنان با امکانات و ظرفیت های فعلی در حال انجام است اما به تقویت و ایجاد برخی زیرساخت ها برای تحقق مطلوب اولویت ها نیاز میباشد که امیدواریم با مساعدت دستگاه ها ، سازمان ها و نهادهای شهری و استانی بتوانیم برخی نیازهای ضروری را برای رفاه حال زندانیان تامین نمائیم.

ورناصری فرماندار شهرستان باوی نیز ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در زندان مرکزی اهواز ، امر زندانبانی را مقوله ای مهم ارزیابی نمود و نگهداری و ارائه خدمات شبانروزی به زندانیان را سخت و طاقت فرسا خواند.

ایشان همچنین در راستای حمایت از زندان و همکاری‌ و تعامل در چارچوب اختیارات فرمانداری آمادگی خود را اعلام نمود و درخصوص مرتفع نمودن برخی مشکلات زندان قول مساعد داد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*