مدیر زندان مرکزی اهواز با دادستان شهرستان باوی دیدار نمود.

با هدف تعامل بیشتر بین زندان و مراجع قضائی ، سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز با دادستان شهرستان باوی در محل دادگستری دیدار نمود و دو طرف پیرامون مسائل مربوطه به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، سخاوت مدیر زندان در ابتدای این دیدار ضمن عرض تبریک انتصاب حیدرخواه به عنوان دادستان شهرستان باوی ، به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های اصلاحی ، تربیتی و قضائی زندان پرداخت.

وی در ادامه بر لزوم تعامل و همکاری بیش از پیش قضات شهرستان باوی با زندان مرکزی اهواز در راستای تسریع در روند رسیدگی به وضعیت قضائی زندانیان و همچنین پرونده های بلاتکلیف تاکید نمود و کاهش بار روانی ناشی از تحمل حبس را یکی از پیامدهای حضور مستمر قضات در زندان برشمرد.

محمدسعید سخاوت همچنین خاطرنشان ساخت : سعی ما بر این است تا با تقویت برنامه‌های مختلف فرهنگی ، آگاهی بخشی ، اشتغال و حرفه آموزی ، زندانیان را برای بازگشت مناسب به جامعه مهیا نمائیم و اگر با مساعدت مراجع قضائی در بستر قانون ، آمار جمعیت کیفری زندان کاهش یابد میتوان شاهد موفقیت های بیشتری در این زمینه بود.

دادستان شهرستان باوی نیز در سخنانی با تقدیر از زحمات مدیر و کارکنان زندان مرکزی اهواز؛ گفت : براساس برنامه ریزی صورت گرفته تلاش می نمائیم که با کار مضاعف قضات و انجام امور بصورت جهادی، تخصصی و ویژه مشکل اطاله دادرسی کاهش یابد.

وی اطمینان داد با ایجاد ساز و کار مناسب و حضور موثر قضات در زندان و رسیدگی به مسائل قضائی زندانیان ، حدالامکان از اعزام آنان به دادگاه جلوگیری شود و موضوعات مطروحه در زندان بررسی و تعیین تکلیف گردد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*