مدیر زندان سپیدار اهواز : صرفه جویی در همه زمینه ها سرلوحه کار قرار گیرد

با هدف آشنایی بیشتر کارکنان با قوانین و مقررات اداری ،کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در بین کارکنان ، نظم و امنیت ، بهره وری و صرفه جویی در هزینه ها، جلسه شورای اداری زندان سپیدار اهواز با حضور کلیه مسئولین واحدهای مربوطه، در دفتر مدیر زندان برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار ، مجید ظاهری مدیر زندان سپیدار اهواز در این جلسه گفت : باید کارهای شاخص مستند سازی و با پیگیری و برنامه ریزی مدون در جهت کاهش هزینه ها حرکت کرد.
وی همچنین خواستار بهره گیری از فن آوری و تکنولوژی های جدید در زندانبانی شد و افزود: باید همه زیر ساخت ها در حوزه آمار و رایانه به روز و متناسب با نیازها باشد و از تمام ظرفیتهای برنامه ثبت اطلاعات زندانیان بنحو احسن استفاده و کلیه مکاتبات در خصوص تعیین تکلیف زندانیان ثبت این برنامه گردد.
مدیر زندان سپیدار به ظرفیت های فرهنگی در زندان نیز اشاره کرد و اتصریح کرد: باید با ایده های نو و جدید تلاش ها را در این بخش بیشتر کرد تا مددجویان بیشتری جذب این برنامه ها شوند.
ظاهری به حضور مستمر روسای اندرزگاهها در خوابگاه ها تاکید کرد و گفت: با حضور مستمر به خوبی می توان مشکلات را احساس، با مددجویان گفتگو کرد و مسائل تنش زا که امنیت زندان را به مخاطره می اندازد از بین برد و فضای روانی سالمی بر زندان حاکم کرد.
ظاهری با بیان اینکه باید خودی را از غیر خودی شناخت تصریح کرد: نباید مسائل زندان را هرجایی مطرح کرد و ارائه هرگونه آمار نیز باید با هماهنگی انجام شود.
وی در پایان خواستار مصرف بهینه انرژی و صرفه جویی در همه امور شد و گفت : با توجه به اینکه اعتبار ات موجود جوابگوی نیازهای دستگاه نمی باشد باید صرفه جویی سرلوحه کار همه قرار گیرد.

جلسه شورای اداری زندان سپیدار اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*