مدیر جدید ندامتگاه مرکزی اهواز معرفی شد

طی آئینی با حضور مدیر کل زندانهای خوزستان و جمعی از مقامات قضائی و سیاسی شهرستان، ضمن تقدیر از خدمات محمد سعید سخاوت مدیر پیشین، احمد رضا آزاده بعنوان مدیر جدید ندامتگاه مرکزی اهواز منصوب ، معرفی و مشغول بکار شد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، مدیر پیشین زندان مرکزی اهواز در این آئین با ارائه گزارشی از عملکرد ۱۷ ماهه خود، در تعریف اجمالی شاخص های مدیریت گفت: در حال حاضر یکپارچگی ،همدلی و وحدت در زندان برای اجرای سیاستهای اصلاحی تربیتی وجود دارد.

محمدسعید سخاوت همچنین به تشریح اجمالی شرایط زندانبانی ؛ استرس و حساسیتهای مستمر مترتب بر آن پرداخت و افزود: محیط زندان بواسطه کار با انسانهای مبتلا بجرم و ضرورت اجرای برنامه های تامینی و تربیتی همواره بمثابه مدیریت بحران است، کنترل و مدیریت این شرایط نیازمند سیاستهای مدیریتی ویژه ای است که هم افزائی و تعامل سازنده بین پرسنلی را تقویت کند.

وی از انتقال زندان کارون به این ندامتگاه پس از توسعه فیزکی بعنوان یک کار بزرگ در سال ۹۴ یاد کرد و خاطر نشان ساخت: کار به همین جا خاتمه پیدا نکرده و هماهنگ سازی کارکنان،اصلاح چیدمان اداری و اجرائی و اجریا سیاستهای حبس و طبقه بندی تا الان هم تداوم دارد.

سخاوت در ادامه از ۱۸۰ فقره حضور مراجع قضائی استان در زندان و رسیدگی به وضعیت کیفری زندانیان ، آزادی افزون بر ۱۲۰۰ زندانی و تقلیل مجازات ۷۵۰  نفر دیگر بواسطه عفو مقام معظم رهبری ، اجرای مکاتبات الکترونیک بین زندان و مراجع قضائی و ساخت و سازهای هدفمند ابنیه های خدماتی ، اندرزگاهی و … نیز بعنوان بخشی از اقدامات یاد کرد و در نهایت برای مدیر جدید زندان نیز آرزوی موفقیت نمود.

مدیر جدید زندان مرکزی اهواز نیز به عنوان سخنران این آئین ،  ضمن تقدیر ازحسن اعتماد  مدیرکل  زندانهای استان و قدر دانی از اقدامات و خدمات سخاوت مدیر پیشین زندان، توسعه تعاملات با مراجع قضائی ، بهبود روند زندان و زندانبانی و رعایت حقوق شهرونید و امور اصلاح و تربیت مجرمان را از اولویتهای مهم خود برشمرد.

احمد رضا آزاده افزود: خدمت و کار سخت زندانبانی و اصلاح و تربیت مجرمان با تلاش و همت همکارانی انجام می پذیرد که در این زندان خدمتشان هستیم و سابقه خوبی از همکاری و تلاشهای آنان را بیاد دارم، لذا امیدوارم با همت مضاعف همه کارکنان، ضمن تکریم شان و خدمت کارمندان که بانی و عامل خدمت رسانی هستند، بتوانیم تکالیف و انتظارت محوله را بنحو شایسته به انجام رسانیم.

 

تقدیر از خدمات محمد سعید سخاوت مدیر پیشین زندان

اعطای حکم انتصاب ابلاغی مدیرکل زندانهای استان از سوی دادستان باوی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*