مدیرکل زندانهای خوزستان: فاز یک زندان جدید آبادان امسال به بهره برداری میرسد

مدیرکل زندانهای خوزستان در بازدید پیش‌بینی نشده از زندان شهرستان آبادان با حضور در اندرزگاه ها ، از نزدیک با زندانیان دیدار و روند اجرای برنامه‌های تامینی و تربیتی در این زندان  را از نزدیک بررسی نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی زندانهای خوزستان در این بازدید غلامرضا اعتمادیان رئیس زندان شهرستان آبادان در توضیحاتی به مدیر کل و هیئت همراه اهم اقدامات تامینی و تربیتی و همچنین مشکلات این مجموعه در حوزه تراکم جمعیت کیفری را تشریح نمود.

رضا پوستچی نیز ضمن دیدار مستقیم با زندانیان و استماع درخواست‌ها و نقطه نظرات آنها در حوزه نگهداری ، خدمات حقوق شهروندی و مسائل و مشکلات حمایتی و معاضدتی مطرح شده از سوی آنان ، دستورات لازم را به رئیس و سایر مسئولین زندان برای رفع موارد مطرح شده ابلاغ کرد.

این مقام ارشد در زندانهای خوزستان در خاتمه بازدید ۳ ساعته خود با بیان اینکه قرار گرفتن زندان قدیم آبادان در بافت مسکونی و شهری از جمله مشکلات فراروی این مجموعه است گفت : تراکم جمعیت کیفری و کمبود فضای نگهداری زندانیان نیز از جمله دیگر مشکلات ما در این مجموعه است که برای برون رفت از آن طی سه سال اخیر اقدامات عمرانی پروژه زندان جدید شهرستان آبادان را که سالهاست در دست اقدام قرار داشته لاکن به سبب کمبود اعتبارات بیش از ۱۵ سال بطول انجامیده است را  شتاب بخشیده و امیدواریم طبق برنامه بتوانیم در سال جاری از فاز نخست این زندان بهره برداری و به واسطه آن بخشی از مشکلات بخش زندانبانی شهرستان را در محور افزایش فضای نگهداری و سرانه های آموزشی و تربیتی و فراهم سازیم.

گفتنی است در این بازدید روسای حفاظت اطلاعات ، اداره بازرسی و دفتر روابط عمومی پیگیری زندانهای خوزستان ، مدیرکل زندانهای استان را همراهی می نمودند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*