مدیرکل زندانهای خوزستان تاکید کرد: ضرورت تجلیل  پیشکسوتان و بازنشستگان + فیلم

مدیرکل زندانهای خوزستان گفت: ضرورت دارد در راستای  تسری اخلاق و فرهنگ سازمانی و تکریم پیشکسوتان عرصه کار و تلاش، به شان و منزلت پرسنل به ویژه پیشکسوتان و بازنشستگان  توجه افزونتری معطوف شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، علیرضا بابایی در ارتباط با برگزاری آیین تکریم و تجلیل از پیشکسوتان بازنشسته زندانهای خوزستان که در سال ۹۷ به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند افزود: برنامه‌ریزی برای انجام این آیین در حقیقت تکریم کارکنان فعلی سازمان است،  زیرا همه  روزی به جایگاه بازنشستگی نائل می شوند.

وی خاطر نشان ساخت:  انتظاری که از مجموعه سازمانی وجود دارد این است که تلاش و خدمت و سپری نمودن بهترین دوران زندگی و جوانی کارمند در محیط کار ارج نهاده شود.

این مقام ارشد زندانهای خوزستان گفت: قدر مسلم خدمت در جامعه اسلامی و فعالیت در سنگر اصلاح و تربیت توفیقی کم نظیر است که خداوند متعال به ما ارزانی داشته و انجام برنامه های این چنینی و تکریم پیشکسوتان و بازنشستگان می تواند موجب ارتقاء انگیزه خدمت کارکنان فعلی دستگاه باشد زیرا آنان نیز افق فرا دید و خود را روشن خواهند دید و از تکریم پیشکسوتان دلگرم تر به کار و خدمت در عرصه اصلاح و تربیت مجرمین و اجرای اهداف و رسالت های متعدد بر زندانبانی اسلامی همت خواهند گماشت.

گفتنی است  که همزمان با دهه کرامت در آستانه ولادت آقا علی ابن موسی الرضا از کارکنان پیشکسوت اداره کل زندان ها و مراکز تامینی و تربیتی تابعه استان خوزستان که در سال ۹۷ به افتخار  بازنشستگی نائل شده بودند،در این برنامه از آقایان : نیسی، حزباوی، رئوفی کیا، قربانی، چابک سوار با حضور خانواده هایشان و  جمعی از مسئولین ستاد  اداره کل و  زندانهای اهواز  تکریم و تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*