مدیرعامل بنیاد تعاون زندانهای کشور: اشتغال حداکثری زندانیان اولویت اصلی بنیاد تعاون است

مهندس مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در رأس هیئت چهار نفره از مسئولین ستادی آن نهاد با حضور در اهواز، با همراهی مدیر کل زندانهای استان و مدیرعامل بنیاد تعاون استان از زندانهای سپیدار، مجتمع اندرزگاهی اشتغال نسوان اهواز ، مجتمع حرفه آموزی زندانیان استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی خوزستان در این بازدید ضمن افتتاح و بهره برداری از  ۹ واحد شعب فروشگاه حامی  در زندانهای مورد بازدید ، کلنگ فروشگاه مرکزی حامی نیز که قرار است ظرف سه ماه راه اندازی شود در مجتمع حرفه آموزی زندانهای استان به زمین زده شد.
گفتنی است در نشست پایانی این بازدید مدیرکل زندانهای استان به ضرورت انتفاع زندان از خدمات و درآمدهای بنیاد تأکید کرد و گفت : زندان باید در تأمین تجهیزات و نیازهای خدماتی برای توسعه خدمت و اصلاح و تربیت از حمایت و خدمات بنیاد تعاون برخوردار باشد.

رضا پوستچی همچنین گفت: تقویت بنیاد تعاون از این دیدگاه که فرصت بازپروری زندانیان را با استفاده از اشغال مولد در ابعاد مختلف میسر میسازد دارای اهمیت افزونتری است و لذا بدنبال این هستیم تا ظرفیتهای لازم را با ارتقای انگیزه مدیران زندانها و توسعه تعامل و همکاری با بنیاد و همچنین بهره گیری بیشتر از خدمات بنیاد در این زمینه توسعه بخشیم.

رییس هیات اجرائی بنیاد تعاون خوزستان در خاتمه با تقدیر از خدمات  و تلاشهای صداوی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون استان گفت: زیر ساختهای بسیاری برای توسعه خدمات و فعالیت بنیاد تعاون استان فراهم شده لاکن برای بالفعل سازی آنها نیاز به تقسیم کار و استفاده از کارشناسان مجرب در بخشهای مختلف است تا بتوان اقدامات شاخص و پر رنگ و اثربخش تری را نسبت به گذشته به انجام رساند.
مهندس مطهر نژاد نیز با اشاره به پیشرفت خوب بنیاد تعاون خوزستان، توسعه اشتغال در ابعاد مختلف برای زندانیان را وظیفه بنیاد برشمرد و گفت : بنیاد آمادگی دارد تا برای بالفعل سازی همه جانبه امر در زندانها بسته و باز نهایت همکاری را با زندانیان استان به انجام رساند.مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور با کمنظیر خواندن حمایت  مدیرکل زندانهای خوزستان از برنامه های  بنیاد تعاون استان گفت: این تعامل موجب اقدامات بدیع و کمنظیری شده که از جمله ان طرح شایسته مجتمع اندرزگاهی و تولیدی محصولات غذائی نسوان اهواز است.

وی به مدیر بنیاد تعاون خوزستان توصیه کرد از این ظرفیت حمایت یو همکاری استفاده مناسب را معمول و تلاش کند تا ضمن اشتغال حداکثری مولد برای زندانیان در ابعاد مختلف، موجبات تولید ثروت برای توسعه توان خدمات را همراه ارتقاء بخشد.

گفتنی است بزمی معاون مالی و اقتصادی، رفیعی مدیر اداری و ارزشیابی، رامه مدیر نمایندگی استان البرز، احمدی بصیر مدیرعامل شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور را در سفر یکروزه به استان خوزستان همراهی  می نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*