فضای زندان مرکزی اهواز با ورود پرچم متبرک حرم رضوی عطرآگین شد.

همزمان با گرامیداشت دهه کرامت ، خادمان و سفیران حرم رضوی با حضور در زندان مرکزی اهواز با گرداندن پرچم سبز بارگاه ملکوتی و نورانی حضرت امام رضا علیه السلام در مجموعه در فضائی معنوی فرصتی را برای درد دل و ابراز احساسات کارکنان و زندانیان فراهم آوردند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، سخاوت مدیر زندان ضمن خوشامدگوئی به میهمانان در سخنانی فعالیت های متعدد انجام گرفته در حوزه فرهنگی تربیتی مجموعه را تشریح نمود و افزود : با برنامه ریزی مناسب بازسازی شخصیت و توانمند سازی زندانیان را جهت بازگشت سعادتمندانه به کانون گرم خانواده و جامعه با جدیت دنبال می نمائیم که در این زمینه اقدامات بسیار ارزشمندی صورت گرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود آشنائی زندانیان با مبانی دینی و قرآنی را در به ثمر رسیدن اقدامات اصلاحی و تربیتی حائز اهمیت خواند و افزود : عدم آگاهی افراد در زمینه های عقیدتی انحراف از مسیر اصلی را به دنبال خواهد داشت و چنین افرادی مستعد اعمال مجرمانه و خلاف قانون خواهد بود که خوشبختانه توانسته ایم در درون زندان با بهره گیری از ظرفیت های موجود آموزش های متنوع دینی و قرآنی را به زندانیان ارائه نمائیم.

در ادامه این مراسم معنوی ، پرچم متبرک حرم رضوی توسط خدام در قسمت هایی از زندان گردانده شد که مورد استقبال کارکنان و زندانیان قرار گرفت و بسته های تبرکی نیز در بین حاضران توزیع شد.

گفتنی است یکی از خدام کاروان حرم رضوی در حضور زندانیان ضمن قرائت صلوات خاصه حضرت امام رضا علیه السلام به سخنرانی ، مولودی خوانی و مدیحه سرایی پرداخت و سپس به ۴ نفر از زندانیان حافظ قرآن کریم ، هدایایی به رسم یادبود اهدا نمود.

ورود پرچم متبرک حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) به زندان مرکزی اهواز

ورود پرچم متبرک حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) به زندان مرکزی اهواز

مولودی خوانی خادم حرم رضوی در جمع زندانیان زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*