فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان خبر داد: آزمون آمادگی جسمانی پرسنل یگان حفاظت برگزار شد

در راستای اجرایی نمودن دستورالعمل یگان حفاظت سازمان زندانها مبنی بر انجام تست آمادگی جسمانی،از تمامی کارکنان یگان حفاظت زندانهای خوزستان ، طی ۱۲روز در زمین چمن ستاد اداره کل اخذ آزمون به عمل آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ؛ سرهنگ مجید احمد پور فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان در این خصوص گفت : با توجه به وظیفه ای که بر دوش پرسنل یگان حفاظت زندانهاست ، داشتن امادگی جسمانی مناسب و حفظ آن در شرایط مطلوب نه تنها به فرد در کیفیت زندگی روزانه خود کمک می نماید بلکه اهداف و سیاستهای سازمانی را نیز ارتقاء می بخشد .

احمدپور افزود : این آزمون طی ۱۲ روز  با فراخوان تمامی کارکنان کادر جمعی یگان حفاظت این اداره کل در زندانهای تابعه با همکاری و مشارکت معاونت سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل برگزار و شرایط توان سنجی جسمانی آنان توسط واحد آموزش و منابع یگان حفاظت مورد بررسی و مشاهده ی عینی قرار گرفت.

فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان تصریح کرد : در این طرح ۲۲۸ نفر از کارکنان در رشته های ارزیابی استقامت عضلات شکم ، ارزیابی سرعت ، توان هوازی ، قدرت، استقامت بالا تنه که از شاخص های مورد تایید توان سنجی آمادگی جسمانی نیروهای مسلح و سازمان زندانها می باشد  مورد ارزیابی  قرار گرفتند.

سرهنگ احمد پور در پایان از سرپایسار خسروی معاون این یگان و دیگر همکاران اجرا کننده این آزمون تشکر قدرانی کرد

2300

آزمون آمادگی جسمانی

2200

آزمن آمادگی جسمانی

200

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*