دیدار سرپرست زندانرامهرمز با بیرانوند فرماندار ایذه

فرماندار شهرستان ایذه : برنامه های پیشگیری از وقوع جرم را باید کاربردی و نهادینه کرد

در راستای افزایش سطح همکاریها در بین ادارات غلامرضا رحیمی سرپرست زندان رامهرمز با حضور در فرمانداری شهرستان ایذه با بیرانوند دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان رامهرمز؛ غلامرضا رحیمی سرپرست زندان این شهرستان به منظور افزایش سطح همکاریها و جلب مساعدت های مسئولین با حضور در شهرستان ایذه با بیرانوند فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رحیمی در این دیدار با بیان اینکه زندان رامهرمز از هفت حوزه قضایی بخصوص شهرستان ایذه پذیرش زندانی میکند؛ افزود: با تدبیر مدیرکل زندانهای استان زندان جدید با ۸۰ درصد پیشرفت در حال ساخت است که امید است تا پایان سال به بهره برداری برسد

وی با اشاره به نقش اشتغال و حرفه آموزی در اصلاح رفتار و شخصیت زندانیان؛ تصریح کرد : برای اجرای مطلوبتر این برنامه ها نیازمند همکاری مسئولان اجرایی و ذیربط در شهرستان هستیم.

بیرانوند فرماندار شهرستان ایذه ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در اداره زندان رامهرمز در راستای اصلاح و تربیت مجرمین گفت: باید با سیاست‌گذاری ، برنامه‌ریزی، آموزش و پیشگیری از وقوع جرم در جامعه را کاربردی ونهادینه کرد تا از بروز جرم و هنجارشکنی کاسته شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*