عباسی اصل مدیر زندان سپیدار : باور معنویت کار زندانبانی و اعمال متعهدانه آن، خشن ترین زندانیان را نیز کنترل و اصلاح مینماید.

 جلسه برنامه ریزی و ارتقای بهره وری زندان سپیدار اهواز با حضور  معاونین و مسئولین دوائر ستادی زندان  زندان به ریاست محمود عباسی اصل در محل دفتر مدیریت ندامتگاه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره زندان سپیدار در این جلسه مدیر زندان مهمترین شاخص امنیت در زندان را باور معنویت کار زندانبانی دانست و گفت اعمال متعهدانه آن ، خشن ترین زندانیان را نیز کنترل و اصلاح می نمایند.
در این جلسه ابتدا عباسی اصل مدیر زندان سپیدار اهواز ضمن تشکر از زحمات انجام شده توسط رؤسای اندرزگاه ها در روزهای پایانی سال گذشته از آنها خواست تا با توان بیشتر در پیشبرد اهداف سازمانی که ارتقاء سطح کیفی و کاهش آسیب های پرخطر می باشد، کوشا باشند و با تأکید بر ضرورت دقت و هوشیاری در انجام وظایف محوله مبتنی بر کار آگاهانه و شناخت صحیح وظایف تبیین شده به کار زندانبانی با معنویت مترتب بر آن بنگرند.
وی به صئوبت کار زندانبانی در حوزه برخورد و رفتار با زندانیان اشاره نمود و افزود: یک زندانی وقتی وارد زندان میشود و در طی دوران حبس با فشارهای مختلف اجتماعی، فردی، خانوادگی و شخصیتی مواجه است، چنین فردی استرس بالائی دارد، نیاز به درک درست دارد، نیاز به این دارد که مراقبین و عناصر مرتبط در امور پذیرش و مشاوره زندان بتوانند با درک شرایط حساس وی، این استرس ها را کاهش دهند. در چنین شرایطی است که رفتارهای هنجار شکنانه در فرد که میتواند آسیب ساز هم باشد کنترل شود.
در ادامه این جلسه معاونین و رؤسای اندرزگاه ها ضمن بیان مشکلات و کمبود فضای خوابگاهی و افزایش آمار بازداشتی ها و برخی نیازهای معیشتی زندانیان از حمایت های مدیر زندان تقدیر و تشکر نمودند.
در پایان جلسه توصیه های لازم نیز توسط مسئولین حفاظت ، بازرسی و معاونت داخلی زندان ارائه گردید و موضوعات مطروحه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*