عباسی اصل مدیر زندان سپیدار اهواز:همه ظرفیتها برای اصلاح و تربیت مجرمان بکار گرفته شود

جلسه شورای اداری زندان سپیدار اهواز به ریاست عباسی مدیر این اداره و مسئولین دوائر ستادی و کارکنان، با هدف ابلاغ آخرین سیاستهای اداره کل زندانها و بررسی اقدامات برگذار شد.به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار اهواز ،در جلسه شورای اداری این زندان در پایان فروردین ماه، عباسی اصل مدیر زندان طی  سخنانی با بیان اینکه زندان مجری سیاستهای عملیاتی و اجرائی ستاد اداره کل و اقدام به قرائت بخشنامه سازمانی نمود و افزود: انتظار جامعه از ما اصلاح و تربیت زندانی است که در این چرخه همه کارکنان باید خود را شریک و مسئول بدانند و از خرد جمعی جهت انجام امور در شرایط حساس استفاده کنند و تمامی پرسنل در پست و سمتی که هستند باید نسبت به امور احساس مسئولیت کنند و نباید اجازه داد رفتار یک کارمند تمامی مجموعه سازمان زندان ها را تحت الشعاع قرار دهد.
مدیر زندان سپیدار اهواز با اشاره به سیاستهای دستگاه قضائی پیرامون کنترل و کاهش هدفمند جمعیت کیفری افزود: در زندان سپیدار اهواز هم این سیاست دنبال میشود و البته رویکرد ما باید متنبه سازی و اصلاح زندانی باشد، تا زندانی بداند زندان توقفگاهی معین برای اصلاح رفتار است نه خانه ای که باید با آن مأنوس شود و بدان عادت کند.
وی همچنین بر تجمیع تمام توان و ظرفیتها برای تحقق اهداف و سیاستهای تبئینی اداره کل تأکید کرد و گفت : محور توسعه پایدار سازمانی ما، کار و کار و کار است و این کار باید هوشمندانه، متعهدانه و آگاهانه باشد تا نتیجه بخش گردد و اگر بخشی و صنفی بکار نگاه کنیم، نتیجه مورد انتظار محقق نخواهد شد.
در ادامه جلسه معاونین، مسئولین واحدهای مختلف از جمله پشتیبانی، امورمالی، انتظامی ، مربیان امور تربیتی ، اجرای احکام و .. به بیان مسائل مختلف پیرامون امور محوله و ارائه عملکرد خود پرداختند که مدیر زندان نیز تذکرات و راه کارهای لازم را به مسئولین واحدها ابلاغ کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*