ظاهری مدیر زندان سپیدار در جلسه کمیته اشتغال: اشتغال مولد راهکار مؤثر در کاهش جمعیت کیفری

به منظور تقویت فعالیت های حرفه آموزی زندانیان و در راستای اجرای دستورالعمل های سازمانی در خصوص  راهکاراهای کاهش بازگشت مجدد زندانیان به زندان شورای اشتغال زندان سپیدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار اهواز؛ مجید ظاهری مدیر زندان سپیدار اهواز در این جلسه با اشاره به نقش و اهمیت اشتغال برای زندانیان ، گفت : زمینه سازی برای ایجاد اشتغال پایدار  علاوه بر ایجاده درآمد مستمر  منجر به کاهش عود مجدد زندانیان آزاد شده به زندان می شود.

وی با اشاره به فرمایشات و رهنمود های مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت تولید و اشتغال و نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی ، افزود ؛باید فعالیت های حرفه آموزی و صنایع دستی زندانیان را به سمتی صوق دهیم که کیفت آن قابلیت رقابت با سایر اقلام مشابه در بازار را داشته باشد.

مدیر زندان سپیدار اهواز ، اشتغال ،حرفه آموزی به زندانیان را مهمترین بخش بازپروری زندانیان دانست و گفت : برنامه های بازپروری زمانی نتیجه بخش خواهد بود که زندانیان در طول دوران حبس حرفه ای را آموزش ببینند تا بتوانند با این حرفه زندگی خود و خانواده خود را از نظر اقتصادی تامین کنند.
گفتنی است این جلسه که با حضور پیرزاد معاون سلامت ، صیدی و غلامی مسئولین حفاظت و بازرسی زندان ، و دیگر اعضای کمیته اشتغال در محل دفتر مدیر زندان برگزار شد؛  اعضای کمیته اشتغال ، نیزهر یک به ارائه نقطه نظرات خود در جهت پیشبرد اهداف سازمانی در رابطه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان پرداخته و مصوباتی در این خصوص نیز به تصویب اعضای کمیته رسید.

 

کمیته اشتغال زندان سپیدار اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*