مجید ظاهری مدیر زندان سپیدار اهواز

مدیر زندان سپیدار: انجام فعالیت های ورزشی، سلامت زندانیان را در پی دارد

در راستای ایجاد نشاط و افزایش تندرستی؛ جشنواره ورزشی زندانیایان برابر برنامه های ابلاغی سازمان در زندان سپیدار اهواز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار ،  مجید ظاهری مدیر زندان سپیدار اهواز اظهار داشت: با توجه به اهمیت و نقش ورزش در اقدامات تربیتی و بازپروری زندانیان برنامه های ورزشی برابر تقویم ابلاغ شده از سوی سازمان با جدیت و با حضور حداکثری جامعه هدف برگزار می گردد.

ظاهری با اشاره به اهمیت ایجاد نشاط و انگیزه در مددجویان عنوان کرد: با توجه به فضای زندان و ایجاد محدودیت اجتماعی و کاهش محرک‌های محیطی برای زندانیان، همواره لازم است برای این افراد برنامه‌های ورزشی و فرهنگی ایجاد شود تا از یأس و نا امیدی و افسرده شدن این افراد جلوگیری و با اجرای برنامه‌های هدفمند در جهت بازپروری آنان گام مؤثر برداشته شود.

وی تصریح کرد: سربازان وظیفه نیز از ارکان بسیار مهم برقراری امنیت و اقتدار در زندان‌ها محسوب شده و باید با توجه به شرایط محیطی زندان‌ها برای آنان برنامه‌های فرهنگی و ورزشی مناسب در نظر گرفته شود.

مدیر زندان سپیدار خاطرنشان کرد: با توجه به دوربودن سربازان وظیفه از خانواده و شرایط سخت خدمتی در زندان‌ها باید زمینه‌های نشاط آنان فراهم شود تا دچار خستگی روحی و جسمی نشده و به انگیزه خدمت آنان افزوده شود.

این مقام مسئول در پایان از واحد فرهنگی زندان سپیدار خصوصاً ماس پی مسئول تربیت زندان سپیدار بابت برگزاری مننظم برنامه ورزشی ، قدردانی نمود و خواستار استمرار آن شد.

f47806d6-ac45-4273-a2d7-7541cbe40d1f

برگزاری برنامه های ورزشی در زندان سپیدار

70e291d4-c67b-4a7b-9776-4642c7643903

برگزاری برنامه های ورزشی در زندان سپیدار

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*