طی مراسمی با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان ،سرپرست اداره زندان آبادان معرفی شد

طی مراسمی با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل ، رئیس اداره بازرسی اداره کل ، دادستان شهرستان آبادان و جمعی از کارکنان ،  ضمن تقدیر از خدمات غلامرضا اعتمادیان ، حسن سالاری مجد به عنوان سرپرست جدید این زندان معرفی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ؛ معاون سلامت زندانهای استان در این مراسم با بیان اینکه شهرستان آبادان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و اقتصادی دارای اهمیت ویژه ای است، افزود : زندان فعلی آبادان دارای بافتی فرسوده است و جمعیت کیفری بالای را در خود نگهداری می کند؛  امید واریم با تلاش های انجام شده تا پایان سال جاری زندان جدید به بهره برداری رسیده تا از فضاهای جدید برای اصلاح و تربیت مجرمین بهره مند شویم و در حد معقول پاسخگوی شهروندان و رسالت سازمان باشیم.

نادر ایگدر  تغییر و تحول را لازمه پویایی در هر سازمان دانست وگفت : غلامرضا اعتمادیان از نیروهای فعال و توانمند است که امیدواریم در مراحل بعدی کاری نیر موفق باشند

این مقام ارشد زندانهای خوزستان افزود :حسن سالاری مجد سرپرست جدید زندان آبادان نیز به واسطه عهدار بودن معاونت زندان اشرافیت کامل با زندان آبادان دارند، با همدلی ، پشتکار و تلاش و همراهی سایر همکاران در اجرای اولویت های سازمانی موفق خواهند بود.

ایگدر در پایان توجه به انجمن های حمایت و نقش آن در پیگیری از وقوع جرم بسیار اثر گذار دانست و گفت : زندانیان زندان آبادان ازخدمات سه انجمن حمایت در شادگان، خرمهشر و آبادان برخوردار می شوند؛ انتظار می رود با جدیت و همت، آقای سالاری مجد بتوانند از این ظرفیت درکاهش اسیب های اجتماعی بهرمند شوند.

در ادامه این مراسم غلامی دادستان دادسری عمومی و انقلاب شهرستان آبادان ، زندان را به واسطه نگهداری مجرمین و تأمین بخشی از امنیت جامعه بسیار مهم توصیف کرد و افزود : اداره کردن زندان آبادان با وضعیت فیزیکی و جمعیت کیفری حال حاضر ایثار است.

وی  ظرفیت و توانمندی انجمن حمایت شهرستان آبادان را بسار بالا ارزیابی کرد و گفت : با همکاری و تلاش سرپرست جدید امیدواریم تعدادی بیشتری از خانواده های زندانیان را تحت پوشش قرار دهیم.

محمدرضا حکمت رئیس اداره بازرسی زندانهای استان نیز در این نشست با بیان اینکه نگاه ما به پرسنل زندان آبادان این است که همیشه همگام با مدیریت و پرتلاش هستند ؛ افزود : هوشیاری و دقت در انجام کارها و همچنین توجه به حقوق شهروندی زندانیان در شاخص های بهداشتی و اجرای احکام از مواردی است که مستمرا باید مورد توجه قرار گیرد.

غلامرضا اعتمادیان رئیس اسبق زندان با اشاره به عملکرد ۶ ساله خود در زندان آبادان ، گفت : تعاملات خوبی در حال حاضر فی مابین زندان و دستگاه قضایی و اجرای شهرستان برقرار است که توانستیم در سنوات قبل از این ظرفیت در راستای اهداف سازمانی و اصلاح و تربیت مجرمین بهرمند شویم.

حسن سالاری مجد هم ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد مسئولین ستاد اداره کل به واسطه واگذاری این پست به ایشان افزود : کار در سیستم زندانبانی نیازمند تلاش و همکاری همه پرسنل در بخش های مختلف است ، امیدوارم با همکاری سایر همکاران بتوانیم در اجرای وظایف سازمانی سربلند باشیم .

در پایان ضمن قرائت حکم انتصاب آقای حسن سالاری مجد به عنوان سرپرست زندان آبادان از غلامرضا اعتمادیان رئیس اسبق زندان نیز تقدیر شد.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*