سرپرست یگان حفاظت زندانهای خوزستان معرفی شد

طی مراسمی با حضور مدیر کل زندانها، رئیس پلیس پیشگیری خوزستان و اعضای شورای اداری ستاد اداره کل زندانهای استان، از خدمات سرهنگ چابک سوار فرمانده اسبق اداره کل زندانها که به افتخار بازنشستگی نائل شد تقدیر و سرهنگ نریموسی بعنوان سرپرست جدید یگان حفاظت این اداره کل شروع بکار کرد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، در این نشست علیرضا بابایی در سخنانی ضمن تبریک سالروز ولادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) ،  مدیریت نیروی انتظامی را بواسطه انتصاب از سوی فرماندهی معظم کل قوا دارای اهمیت و قداست خدمت رسانی بسیار بالائی توصیف کرد و این را عامل تعهد بالای این نیرو در تحقق رسالت های خطیر محوله بر آن دانست.

مدیرکل زندانهای خوزستان با ابراز امیدواری اینکه بواسطه تحول در فرماندهی  شاهد گامهای جدیدی در عرصه ارتباطات و تعاملات فی مابین دو دستگاه زندانها و ناجا در استان باشیم؛ گفت: ماحصل خدمت همه ی ما،رضایت مندی و خدمت به مردم شریف است.

وی افزود: انتظار داریم با تلاش فرماندهی جدید شاهد پشتیبانی و حمایت بیشتر فرماندهی نیروی انتظامی استان از یگان حفاظت اداره کل باشیم  زیرا با کمک به جایگاه یگان حفاظت میتوان به شاخص های بهتری دست یافت.

بابائی همچنین توسعه مظاهر نظم و انضباط و اجرای صحیح مقررات انتظامی را بیش از پیش در یگان حفاظت و برای پرسنل کادر و وظیفه مورد انتظار دانست و افزود: فرمانده یگان حفاظت اداره کل ، حلقه اتصال، هماهنگی و ارتباطات شایسته بین اداره کل زندانهای استان با یگان حفاظت سازمان، فرماندهی ارشد انتظامی استان و پلیس های تخصصی آن و سایر یگانهای حفاظت است که باید با ارتباط و تعامل سازنده، صبر و درایت این ظرفیت ها را بالفعل سازد.

مدیرکل زندانهای خوزستان در خاتمه ضمن تقدیر از خدمات سرهنگ چابکسوار در دوران تصدی مسئولیت ، آغاز ورود و فعالیت سرهنگ نریموسی را بعنوان فرمانده جدید این یگان خیر مقدم گفت و با آرزوی موفقیت برای وی در دوران تصدی مسئولیت مذبور، بهترین حامی و پشتیبان برای فرمانده را عملکرد آن دانست و گفت : این موفقیت در پرتو تعامل، تدبیر، تعامل و اخلاق گرایی حاصل می شود.

سرهنگ چاپی رییس پلیس پیشگیری نیری انتظامی استان خوزستان نیز، با اشاره به اینکه  فرماندهان  پیشین و جدید یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان ، هر دو از نیروهای ارزشی، انقلابی و خوش سابقه هستند، کاریگان حفاظت در زندانها بواسطه نگهداری جمعیت کیفری از حساسیت و اهمیت بسزایی برخوردار دانست  و ابراز امیدواری نمود که همه بتوانیم سربازان خوبی برای مقام معظم رهبری و خادمین شایسته ای برای مردم در یگانهای خدمتی باشیم.

در ادامه این آئین حجت الاسلام قدرت هاشم نیا به نمایندگی از اعضای شورای اداری و پرسنل زندانها برای سرهنگ چابک سوارآرزوی موفقیت نمود و گفت: وی بعنوان فردی که به فرایض دینی اهمیت بسزائی میداد، در کاهش آسیب حوزه سربازان نیز دلسوزانه وارد میدان کار شد و ضمن خیر مقدم به جناب سرهنگ نریموسی ، امیدوارم فرماندهی جدید نیز این روند را توسعه و تداوم بخشند و مجموعه نیز کاملا آماده همکاری است.

در پایان این آئین لوح تقدیر و هدایائی برسم تشکر از زحمات چند ساله سرهنگ بازنشسته حجت الله چابکسوار، از سوی مدیر کل زندانهای استان به وی اهداء شد.

سرهنگ حجت الله چابک سوار – سرهنگ محمدعلی نریموسی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*