سرپرست زندانهای خوزستان: سربازان حافظان میهن در سیتم اصلاح و تربیت هستند

سرپرست زندانهای خوزستان  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با مسئولین یگان حفاظت و جمعی از سربازان وظیفه  شاغل  در ستاد اداره کل دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ؛ در این نشست که به مناسبت هفته دفاغ مقدس در سالن جلسات اداره کل برگزار شد ، حمزه بروجنی گفت : سربازان شاغل در زندانها، حافظان میهن در سیتم اصلاح و تربیت هستند.

سرپرست زندانهای استان  با اشاره  اولویت های دهگانه ریاست سازمان زندانهای کشور توجه به منابع انسانی را یکی از این اولویت ها برشمرد و افزود : توجه به نیازهای روحی ، روانی  و خدمتی آنان می تواند سیر خدمتی بی آسیبی بر سربازان رقم بزند.

وی با اشاره به شرایط سنی سربازان توجه به نیازهای معنوی آنان را بسیار مهم و تاثیر گذار دانست و تصریح کرد : یکی از دغدغه های این مدیریت افزایش سطح بصیرت سربازان جوانان است تا در شرایط زندانبانی دچار غفلت نشوند.

سرپرست زندانهای خوزستان گفت : شرایط حاکم بر کشور ایجاب می کند تا جوانان و آینده سازان که شما جوانان هستید با تلاش بیستری راه خود را ادامه بدهید لذا از شرایط پیش آمده برای حرفه آموزی استفاده نماید تا پس از پایان دوران مقدس خدمت سربازی توان تأمین معیشت خود و خانواده را داشته باشید.

و ی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش سرباز در نظام زندانبانی ، گفت : تکریم سرباز واجب است چون توصیه دینی است که کسب رضای خدا ، کسب رضای خلق است.

گفتنی است در ابتدای این مراسم مهدی عبیات جانشین فرمانده یگان گزارشی از وضعیت یگان حفاظت زندانهای استان ارائه گرد .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*