سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز : کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد امری خداپسندانه و دارای اجر اخروی است .

سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز در جلسه شورای اداری شهرستان باوی ضمن بیان اهمیت توجه به زندانیان بخصوص افرادی که با جرائم غیرعمد در حال تحمل محکومیت هستند و توانائی جبران خسارت مالی را ندارند ، از ادارات ، نهادها و سازمان ها خواست در روند آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد مساعدت نمایند تا با کمک خیرین برای آزادی این افراد گام های موثری برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، سخاوت مدیر زندان همچنین با بیان برخی آسیب های اجتماعی ناشی از در بند بودن زندانیان جرائم غیرعمد ، گفت : ذهنیت جامعه باید نسبت به آنان تغییر کند چرا که این افراد مجرم نیستند بلکه بدهکارانی غیر عمدی هستند که  چشم انتظار کمک مردم و مسئولین هستند تا با رهایی از زندان بتوانند به زندگی عادی بازگردند و قطعا در این راستا گام های موثر افراد خیر باعث رضایت خداوند و کاسته شدن از انواع آسیب های پیرامون زندانی و خانواده های آنان خواهد شد .

وی در ادامه افزود : تعداد ۱۹۷ زندانی جرائم غیرعمد به علت عدم توانائی پرداخت بدهی مالی در زندان مرکزی اهواز در حال تحمل حبس هستند که امیدواریم با کمک های خیرین زمینه آزادی آنان را از زندان فراهم آوریم .

محمدسعید سخاوت از آمادگی این زندان جهت فراهم نمودن زمینه برگزاری جشن گلریزان با مشارکت خیرین شهرستان باوی خبر داد و گفت : تمام کمک های مالی جمع آوری شده صرفا در راستای اهداف برگزاری جشن هزینه خواهد شد و گزارش عملکرد آن نیز در جلسه بعدی شورای اداری شهرستان ارائه می شود.

مدیر زندان مرکزی اهواز سپس خاطرنشان ساخت : بصورت شبانروزی در تلاش هستیم تا بتوانیم زندانیانی را که تمایل به اصلاح شدن دارند را با برنامه های بازپرورانه و برگزاری کلاس های آموزشی ، مذهبی و حرفه آموزی مهیای بازگشت به جامعه نمائیم ، ضمنا برنامه های ویژه ارتقاء امنیت پایدار و اقدامات تامینی و پیشگیرانه نیز با صلابت در حال اجرا است.

کاظمی فرماندار شهرستان باوی نیز در راستای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد از همه اعضاء شورای اداری شهرستان خواست تا با ترغیب افراد خیر نسبت به هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم مساعدت نمایند.

گفتنی است در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان باوی ، ضمن معرفی سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز به اعضاء شورای اداری شهرستان برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*