زندان رامهرمز قهرمان جام حذفی مسابقات مینی فوتبال سربازان وظیفه زندانهای خوزستان

مسابقات ورزشی پرسنل وظیفه زندان های خوزستان در رشته مینی فوتبال با حضور ۱۲ تیم از ستاد اداره کل زندانها و مراکز تامینی و تربیتی تابعه استان به میزبانی ندامتگاه مرکزی اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان سعید سخاوت مدیر زندان مرکزی و میزبان این مسابقات و امین سبحانی سرپرست اداره فرهنگی تربیتی اداره کل زندانها در آئین افتتاحیه ، با تشریح اهداف فعالیتهای ورزشی در زندانها، تقویت روحیه نشاط و اخلاق پهلوانی را از سیاستهای مد نظر در توسعه اقدامات ورزشی عنوان نمودند.

علی اکبر قاسمی مسئول تربیت بدنی این اداره کل نیز در اختتامیه این دوره از مسابقات ارتباط با این دور از مسابقات گفت: شانزدهمین دوره مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندانهای استان در رشته مینی فوتبال به مناسبت دهه پرفروغ فجر و چهل و مین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد .

وی افزود در این مسابقات که با برنامه ریزی ستاد دهه فجر زندان های استان و اداره فرهنگی تربیتی و مشارکت و همکاری فرماندهی یگان حفاظت این اداره کل و روسای زندانهای تابعه استان ترتیب یافت که در آن ۱۴۰ نفر از سربازان وظیفه استان در قالب ۱۲ تیم با هم به صورت حذفی به رقابت پرداختند

قاسمی افزود: در خاتمه این دور از مسابقات که به مدت دو روزانجام پذیرفت تیم های فوتبال زندانهای رامهرمز دزفول و اداره کل به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

گفتنی است بازیکنان تیم های برتر علاوه بر دریافت جام قهرمانی از مرخصی تشویقی نیز برخوردار شدند

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*