رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان:از اقدامات و اهداف اصلاحی و تربیتی اداره کل زندانها حمایت میکنیم

سرپرست زندان ها خوزستان با حضور در محل سازمان مدیریت وبرنامه ریزی با دکتر امید حاجتی  رئیس این سازمان دیدار , و با هدف برخورداری از حمایتهای این دستگاه در تحقق اهداف تامینی و تربیتی ، گفتگو و تبادل نظر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، حمزه بروجنی در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات اداره کل زندانهای استان در عرصه نوسازی ؛توسعه و تحول اداری ، به قدمت ساخت -ناکافی بودن فضاهای تامینی و تربیتی زندانها اشاره کرد و ضمن بیان بخشی از اقدامات پیرامون بهبود وضعیت فیزیکی گفت:  بهره برداری از پروژه های جاری ساخت زندانهای جدید استان  نیازمند تخصیص اعتبارات کافی است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز با تقدیر از فعالیت های اصلاحی، تربیتی و امنیتی  زندانها ، گفت : حرفه آموزی و زمینه سازی برای ایجاد اشتغال زندانیان پس از آزادی موجب کاهش جرایم و هدفمند شدن حبس می شود.

دکتر امید حاجتی با اشاره به گزارش  سرپرست اداره کل زندانها، نقش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت پس از خروج را  برای زندانیان بسیار مهم و حیاتی دانست و افزود : آماده همکاری با زندانها به جهت توسعه اشتغال و ارائه خدمات به زندانیان هستیم.

وی همچنین با اشاره به کمکهای این سازمان در راستای تحقق برنامه های اصلاحی و تربیتی مجرمین، از اعمال حمایتهای لازم برای تکمیل پروژه های عمرانی زندانها خبر داد و گفت: بازخورد زندانها در نگهداری و اصلاح رفتار مجرمان به ارتقاء آرامش و امنیت جامعه می انجامد.

گفتنی است در ادامه این نشست که با حضور رئیس دفتر طرح و برنامه زندانهای استان همراه بود، محورهای نیازمند حمایت و مساعدت سازمان مدیریت استان مطرح و مورد بحث قرار گرفت که در نهایت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان نیز تدابیر لازم را پیرامون موارد مطرح شده اتخاذ نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*