رئیس حفاظت و اطلاعات زندانهای خوزستان در ایلام : رعایت اصول حفاظتی ارتقاء کارایی و بهبهود خدمت را به دنبال دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان و به نقل از روابط عمومی زندانهای استان ایلام – در این دوره آموزشی که با حضور اناری رئیس حفاظت اطلاعات ، ولیزاده رئیس مرکز آموزش منطقه ۳ و عباس اصفهانکلاته رئیس اداره آمار و انفورماتیک زندانهای خوزستان و مدرس iT به مباحثی چون حفاظت گفتار و رعایت مسائل امنیتی درانجام فعالیت های زندانبانی اشاره شد.

در این دوره آثار مخرب انتشار اخبار و اطلاعات و خسارت های جبران ناپذیر افشای اطلاعات سازمانی تشریح شد و رعایت اصول امنیتی در انجام فعالیت های زندانبانی آموزش داده شد. یکی دیگر از مباحثی که به دقت و حساسیت در انجام آن تاکید شد؛ نحوه صحیح و امنیتی اعزام و بدرقه زندانیان بود.
مربیان آموزشی در این دوره ، حفاظت گفتار را از اهم مواردی دانستند که به منظور تثبیت و حفظ امنیت می بایست به صورت کامل رعایت گردد، آنها برقراری امنیت و اصلاح و تربیت را فلسفه زندانبانی اسلامی معرفی کردند که در نهایت به بازگشت سالم زندانیان به جامعه منتج می شود.
دوره آموزشی مذکور با همکاری واحد آموزش و حفاظت و اطلاعات زندان های استان ایلام و خوزستان و با حضور کارکنان زندان های استان ایلام برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*