دیدار مدیر زندان مرکزی اهواز با رئیس اداره آبفا و شهردار شیبان

در راستای تقویت تعاملات بین دستگاهی و پیگیری مسائل مربوط به زندان ، مدیر زندان مرکزی اهواز در دیدارهای جداگانه  با رئیس اداره آب و فاضلاب و شهردار شیبان دیدار و طرفین جهت ارتقاء سطح همکاری‌ها و دستیابی به اهداف مورد نظر به تبادل نظر و گفت‌وگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، احمدرضا آزاده  در دیدار با مهندس سجیراتی شهردار شیبان ، تامین امکانات مناسب و احداث برخی زیرساخت ها را برای تکریم ارباب رجوع و رفاه حال مراجعین و خانواده های زندانیان ضروری و مهم خواند و اهتمام و مساعدت شهرداری های شیبان ، ملاثانی و ویس را در این خصوص خواستار شد.

وی در ادامه با بیان اینکه وجود امکانات مناسب به ارائه خدمات مطلوب تر کمک می نماید ، خاطرنشان ساخت : زیباسازی محوطه بیرونی زندان و ایجاد امکانات رفاهی به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار دارد که امیدواریم با همکاری دستگاه ها ، سازمان ها و نهادهای شهری و استانی این موضوع مهم محقق شود.

مدیر زندان مرکزی اهواز در دیدار با مهندس دشتی رئیس اداره آب و فاضلاب شیبان ضمن تشریح شرایط سیستم آب و فاضلاب زندان ، یکی از دغدغه های اصلی را اصلاح ساختار و تقویت زیرساخت های مرتبط با این حوزه دانست.

احمدرضا آزاده در بخش دیگری از سخنان خود افزود : در گذشته مذاکرات بسیاری جهت اجرای پروژه سیستم فاضلاب زندان انجام شده اما به دلایلی اجرای آن طرح نهائی نگردید ، که امیدواریم با مساعدت مسئولین استانی اجرای اصولی این پروژه مهم در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین آینده نگری در تقویت و ایجاد زیرساخت ها را مهم خواند و گفت : نباید نگاه ها فقط محدود به مدت زمان کوتاهی باشد ، قبل از شروع هر پروژه باید تمام شرایط مربوط به آن بررسی و سنجیده شود تا در آینده کل سیستم با مشکل مواجه نشود.

رئیس اداره آب و فاضلاب و شهردار شیبان نیز از تلاش های مدیر و کارکنان زندان مرکزی اهواز در ارائه خدمات شبانروزی به زندانیان و خانواده های آنان تقدیر نمودند و در راستای کمک به زندان در حوزه های مرتبط در حد توان و بضاعت خود قول مساعد دادند .

دیدار مدیر زندان مرکزی اهواز با رئیس اداره آبفا شیبان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*