دیدار مدیر زندان دزفول با رئیس دادسرای نظامی شمال خوزستان

مدیر زندان دزفول با همراهی جمعی از کارشناسان مسئول ستادی این ندامتگاه، با حضور در دادسرای نظامی شمال خوزستان، با قاضی امیری  رئیس این دادسرا دیداروگفتگونمود.

به گزارش روابط عمومی زندان  دزفول، محمد میری در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از اقدامات جاری در این مؤسسه کیفری، از اقدامات توانمند سازی زندانیان برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه و پیشگیری زا عود مجدد جرم در انها خبر داد و گفت: در این راستا آموزش مهارتهای اساسی زندگی در راس برنامه ها قرار دارد و زندانیان نظامی نیز بصورت خاص تحت اموزش قرار میگیرند.

وی همچنین تعامل سازنده همسو و هماهنگ بین زندان و دادسرا ها  در زندان را موجب تسریع در روند رسیدگی به پرونده های قضایی  زندانیان دانست و گفت: :حضور موثر مسئولین قضایی در زندان و دیدار با زندانیان به برطرف نمودن دغدغه های قضائی آنان و برخورداریشان از تسهیلات قضائی وفق قانون کمک شایانی خواهد کرد.

امیری رئیس دادسرای نظامی شهرستان دزفول نیز کار در زندان و مواجه مکرر با زندانیان جرائم مختلف و وجود آسیب های  متعدد ناشی از کار در این محیط سخت را طاقت فرسا خواند و ضمن تاکید برب ضرورت هماهنگی و تعامل بیش از پیش زندان  دادسرا،  از تلاش های موثر و شبانه روزی کارکنان زندان تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در این دیدار مسئولین یگان حفاظت، حفاظت اطلاعات و بازرسی زندان نیز حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*