دوره عملی آشنائی با مراکز تامینی و تربیتی در زندان مرکزی اهواز برگزار شد.

با برنامه ریزی مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۳ زندانهای کشور دوره عملی آشنائی با مراکز تامینی و تربیتی ویژه پست های سازمانی مراقب مسئول و رئیس اندرزگاه در زندان مرکزی اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ،سخاوت مدیر زندان با بیان مطلب فوق خاطرنشان ساخت : تعدادی از کارکنان واجد شرایط شرکت در این دوره از زندانهای اهواز با حضور در زندان مرکزی ضمن بازدید از کلیه اندرزگاه ها ، فعالیت های روزانه قسمتهای مختلف مجموعه نظیر بهداشت و درمان ، یگان حفاظت ، پشتیبانی ، فرهنگی تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ، اجرای احکام و مددکاری را بررسی نموده و فرآیندهای اعزام و بدرقه زندانیان ، پذیرش زندانیان جدیدالورود و نحوه رسیدگی به شکایات و درخواست های زندانیان را مورد ارزیابی قرار دادند .

محمدسعید سخاوت در ادامه گفت : برای ارتقاء سطح بهره وری و افزایش توانائی های نیروی انسانی ، نیاز به برگزاری دوره های کیفی و متنوع احساس میشود و این باعث می گردد تا با ارائه آموزش های کاربردی شاهد افزایش کارآیی کارکنان بوده و در نتیجه مجموعه زندانبانی به اهداف ترسیمی نزدیک تر شود.

مدیر زندان مرکزی اهواز با بیان اینکه بالابردن سطح دانش و مهارت شغلی کارکنان ، کسب تخصص های لازم متناسب با پست های سازمانی ، بهبود روش ها و اصلاح فرآیندها از اهداف برگزاری دوره های آموزشی می باشد ، افزود : در راستای اجرای مطلوب برنامه های سازمانی ، می بایست دوره های آموزشی ضمن خدمت به طور مستمر ، به روز و مبتنی بر نیازهای مجموعه باشد.

گفتنی است شرکت کنندگان در این دوره ضمن تقدیر از برگزاری این دوره به صورت عملی ، آشنائی با ساختار سایر زندانها و مشاهده اجرای فرآیندهای مختلف زندان را برای فراگیری تجربه مفید دانستند و خواستار تداوم برگزاری چنین دوره هایی شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*