در دیدار مسئولین دو نهاد تاکید شد؛تعاملات زندان و ناجا در دزفول توسعه میابد

 جلسه توسعه تعامل و هم اندیشی فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی شهرستان دزفول وکارشناسان این مجموعه ومدیر زندان دزفول وکارشناسان یگان حفاظت وامنیتی زندان دزفول باهدف ارتقاء امنیت ونظم در زندان برگزار شد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان بنقل از روابط عمومی زندان دزفول، در این نشست ، محمد میر ضمن تشکر از همکاری صمیمانه نیروی انتظامی خصوصا نیروهای یگان ویژه برای برگزاری مانورهای  مشترک ، آموزش نیروها و همکاری های تامینی و امنیتی گفت: این تعامل و همکاری و اجرای مانورهای مشترک باعث می شود سطح امنیت در زندان ارتقا داشته باشد.

مدیر زندان دزفول افزود: زندان رسالت ارزشمند اصلاح و تربیت زندانی را عهده دار است ، این دستگاه بشکل ۲۴ ساعته با انسان سرو کار دارد و دراین راه اقدامات بسیار خوبی در زندان دزفول اجراء شده است که می توان به فراهم نمودن زمینه تحصیل از دبستان تا مقطع دانشگاه و فرصت های حرفه آموزی، مهارتهای اساسی زندگی و برنامه های سلامت و تربیت بدنی را مورد اشاره قرار داد.

گفتنی است در این جلسه سرهنگ بندر فرمانده یگان ویژه ناجای شهرستان دزفول نیز بر توسعه تعامل با اداره زندان تاکید کرد و افزود :حفظ امنیت در زندان حفظ امنیت در جامعه است و این وظیفه ذاتی نیروی انتظامی است که در حمایت از برنامه های زندانبانی  تلاش و همکاری داشته باشد

 

جلسه تعاملی در زندان دزفول

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*