دادیار ناظر زندانهای اهواز با ۱۲۰ نفر از زندانیان زندان سپیدار دیدار کرد

در راستای اجرای سیاستهای کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان در فضایی صمیمی که در حسینیه زندان سپیدار ایجاد شد، کیانی راد قاضی اجرای احکام و دادیار ناظر بر زندانهای اهواز از نزدیک با مددجویان این ندامتگاه دیدار و به مشکلات قضایی آنان رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار اهواز ، رضا کیانی به  جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات پرونده های قضایی زندانیان زندان سپیدار با حضور در جمع آنها از نزدیک به سئوالات پاسخ و دستوراتی را جهت رسیدگی صادر نمودند.

دادیار ناظر بر زندانهای اهواز تصریح کرد: این دیدارها علاوه بر اینکه در امر رسیدگی به پرونده ها تأثیر دارد باعث آرامش روحی و روانی زندانی و در نتیجه آن افزایش امنیت داخلی زندان خواهد شد.

رضا کیانی راد افزود: در راستای اجرای سیاست های قضایی در نظر  است در جلساتی منظم با تمامی زندانیان دیدار چهره به چهره داشته باشیم تا زندانیان بتوانند با آرامش بیشتری تحمل حبس نمایند که در پی آن بازگشت سعادتمندانه ای به اجتماع داشته باشند.

مدیر زندان سپیدار که در این دیدار کیانی راد را همراهی می نمود عنوان کرد: دیدار چهره به چهره مقامات قضایی با زندانیان می تواند تأثیر بسیار خوبی در روند رسیدگی و تسریع در تعیین تکلیف پرونده ها و آرامش و امنیت زندانیان داشته باشد.

مجید ظاهری خاطرنشان کرد: حضور قضات در زندان و دیدار حضوری با مددجویان، ضمن ایجاد آرامش و اطمینان بیشتر آنان، در بررسی وضعیت پرونده زندانیان و اعطای امتیازات از جمله آزادی مشروط، تعلیق مجازات، مرخصی پایان حبس و … بسیار موثر خواهد بود.

 

دیدار چهره به چهره دادیار ناظر بر زندانهای اهواز با زندانیان زندان سپیدار

دیدار چهره به چهره دادیار ناظر بر زندانهای اهواز با زندانیان زندان سپیدار

دیدار چهره به چهره دادیار ناظر بر زندانهای اهواز با زندانیان زندان سپیدار

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*