دادستان امیدیه : زندانیان فعال در کلاس های اصلاحی و تربیتی از رأفت اسلامی برخودار می شوند

در راستای عملیاتی نمودن دستورالعمل ساماندهی کاهش جمعیت کیفری زندان و بررسی پرونده قضایی زندانیان ، دادستان و  قضات دادسرای امیدیه از زندان ماهشهر  بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی زندان ماهشهر:درابتدا این بازید فلاحی دادستان به همراه عباسی رئیس ندامتگاه از بخشهای مختلف  فرهنگی تربیتی، حرفه آموزی، اشتغال و امکانات رفاهی بازید و در جریان امورات اصلاحی و تربیتی زندانیان قرار گرفت .

سپس فلاحی با حضور جمع زندانیان اظهار داشت: به منظور برقراری امنیت در جامعه، زندان ایجاد شده و به منظور اجرای قانون تعدادی از افراد بزهکار در این مکان نگهداری می شوندو افرادی که در طول دوران تحمل مجازات، اصلاح و از گذشته خویش پشیمان شوند مورد رأفت اسلامی قرار می گیرند و از تسهیلات قضایی همچون تعلیق مجازات، آزادی مشروط و…بهرمند می شوند.
وی برخورد با مجرمین سابقه دار و شرور را ضروری دانست و تأکید کرد: در صدور کیفرخواست، سابقه و نوع جرم مورد توجه قرار می گیرد و اشد مجازات برای اینگونه مجرمین در نظر گرفته می شود با افردی که امنیت جانی و مالی مردم را به خطر می اندازند برخورد جدی خواهیم کرد.
در ادامه دادستان دادسرای امیدیه به صورت چهره به چهره با ۳۵نفر از زندانیان حوزه مربوطه ملاقات ومشکلات قضایی زندانیان را بررسی قرار داد به  ۵نفرپایان حبس و۴نفرمرخصی اعطاگردید

1476699929829

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*