خوزستان قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان زندانهای کشور شد

چهارمین دوره از مسابقات فوتسال کارکنان مرد زندانهای کشور که به میزبانی استان بوشهر بر گزار شد با قهرمانی تیم کارکنان زندانهای خوزستان به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان؛ علی اکبر قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل با اعلام خبر فوق گفت : مسابقات کشوری فوتسال کارکنان مرد سازمان زندانها به مدت سه روز به میزبانی استان بوشهر برگزار شد.

قاسمی افزود : در مرحله گروهی تیم فوتسال زندانهای خوزستان به پیروزی مقابل تیم های فارس ، همدان و تهران به عنوان سرگروه به مرحله بعدی مسابقات راه یافته و در مرحله تک حذفی نیز تیم های کردستان و گلستان را شکست داد و به نمیه نهایی این دوره از مسابقات صعود کرد .

مسئول تربیت بدنی زندانهای استان تصریح کرد: در مرحله نیمه نهایی  خوزستان با برد ۳ بر ۲ مقایل تیم کرمان راهی فینال این دوره از مسابقات شد و در دیدار فینال با ۵ گل تیم البرز را از مقابل برداشت و قهرمان چهارمین دوره مسابقات قوتسال کارکنان زندانهای کشور شد.

گفتنی است تیم خوزستان با ۱۲ نفر شامل ده بازیکن : رسول شهریاری، علی زبیدی، صادق حزباوی زاده، یوسف طرفی ، سعید طرفی ، عارف صریحی، امین حزباوی، عادل عچرش، شاهرخ ولیزاده با سرپرستی هانی عباسزاده و سرمربیگری علی اکبر قاسمی در این دوره از مسابقات شرکت نمود.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*